Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • premete

    veterán

    válasz stevve #41643 üzenetére

    Én a Dellt csak NBD garival ajánlanám, egyébként meg van kötve, hova viheted és akkorra csinálják meg, amikorra akarják, a haver is hazaküldve Svédből a magyar garis Dellt, mert ott a svéd Dellnél ránézni is csak 3500 koronáért akartak.
    Mellette nagyon spórolnak mostanában, az enyémből például a bluetooth tartót kihagyták, és sehol nem tudok bele szerezni: Külföldi Dell nem küld ide, Magyarországon nincs Dell, a disztributorok pedig a Dellel egymásra mutogatnak, ha egy magyar billentyűzetet sem tudnak 2 hónap alatt beszerezni. A hivatalos Dell disztributor a dell zöld számot hívta fel előttem, megkérdezni, hogy mi a part number, de a support sem tudta, faxa.
    Szerencsére ki lehet fogni kínai Dellt, azok legalább rendesen vannak összerakva, de a lengyel Dellek olyan kispolszki-szinten mozognak, hiányzó csavarok, trehány munka, stb..

    Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

  • AnagyG

    csendes tag

    válasz stevve #41643 üzenetére

    nekem a HRP szervizbe kell vinnem a gépemet...
    az első szervizelésnél kicsit macerás volt a dolog, mert alaplapot kellett benn cserélni, amit meg is oldottak viszonylag hamar, csak utána elfelejtettek szólni, hogy kész van. amikor érdeklődtem, akkor meg közölték, hogy már valaki elvitte a gépemet :) (ezt mutatja a rendszet)
    de azért rendes volt a srác, mert azt mondta hogy körülnéz, bár szerinte felvették... hát 10 perc után meg is találta, persze azonnal mentem is érte :) mert ha azt mutatja a rendszer, akkor tulajdonképpen fölösben van ott egy gép...
    amúgy azóta is megy...
    ez tegnapelőtt történt, hogy a táp nem töltött csak sípolt. visszavittem, mondja a srác, hogy egy hét. próbáltam egyezkedni, hogy másik töltő addig, vagy valami de semmi... azért meg nem akartam venni egy újat, hogy egy hét mulva meg kettő legyen...
    hazaértem a munkából aznap, ránézek a mailokra, és látom hogy jött egy levél a szervízből, amiben az áll, hogy mehetek a töltőért, mert csere...

    szerintem érdemes résen lenni...

    G.

Aktív témák