Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Quent1n

    senior tag

    válasz ityam #3345 üzenetére

    Az X1600 -as valoban viszonylag nagy előrelépés egy X1100 -ashoz képest. Azt azért jó ha tudod h 200e alatt finoman szolva is a legaljából kell válogatni a notiknak ha neked annyira fontoos h legalább egy ilyen kari legyen benne. Maradnak a FuSi -k Acerek, Albacompok stb. Ezeket pedig errefelé nem nagyon szokták ajánlgatni amit totál megértek. Játékra notik amik minőségben is elfogadható szintet ütnek meg, 300k fölött kezdődnek. Amugy most h elnézem én 200 alatt egyáltalán nem látok se 7600 -os GeForce-al, se X1600 -ossal. szerelt notit. Persze lehet h van de kétlem h hp, dell ,lenovo/ibm, toshiba, asus vagy akár msi lenne. A többi márka meg elég felejtős sztem.Sok közülük elég hitvány konstrukció finoman szolva. Fűtenek mint a kazán, kopnak, repednek stb.. Szervízháttér gyenge. Volt szerencsém nemrégiben Albacomp illetve Gericom notikhoz hááááááát................ :))

    Szóval h összegezzek, sztem ha annyira fontos a játék inkább vegyél 200 ért egy penge asztali gépet, vagy dobj rá egy 100ast és keresgélj 300 körül, ott már inkább vannak vállalhatóbb darabok. Az ilyen árban (<200) lévő notebookokokat nem játékra tervezték. Proci tekintetében valoban sokmindenre elég lehet egy CelreonM. Játékoknál a 2mag nem sokat ér egyenlőre. Inkább VGA+RAM.

    [link]

    Itt a procik listája erősség szerint.

    Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

Aktív témák