Hirdetés

Aktív témák

  • ExZsole

    csendes tag

    Sziasztok megvettem az MSI gx630x-42HU notiját az Ipon-tòl.64 bit-es Vista fel.Elindítom az Everestet sin julianàl kifagy a win.Még háromszor egymás utàn.menjünk tovább Flatout carnage hiányzó poligonok alakul.Crysis kifagy.Lecsukom a monitort lekapcsol de vissza màr többé soha.Akkor làtom,hogy billeg a noti hiányzik az eggyik lába de ùgy,hogy nem lemaradt leszakadt.Power hosszan kikapcs.Vissza bolt.A szervizes srác nagyon rendesnek tűnt azonnal felhívta kamuból a kolegáját,hogy mielött menne a nagykerbe vigye el a gépemet is,hogy nekem màr délután ott legyen az új.Persze gondolom a tárcsahang ezt nem értette.Azt mondta 4-5 között kapok emailt jöhetek az új gépért.Természetesen nem küldött esze ágában sem volt.mint ahogy el sem indult a gépem sehova.5 kor mikor visszamentem màr 2 órája futott rajta valami tesztelő progi.Egy kicsit sem zavarta,hogy teljesen másképp néz ki a kép mint ahogy ő lefestette.Minden àron be akarta bizonyítani,hogy semmi baja.Mondtam,hogy jò akkor monitor teszt,Lecsukta többé nem kapcsolt vissza.Na akkor ő majd bebizonyítja,hogy bios alól majd megy (nem mintha az számított volna)Soha többé nem tudta bekapcsolni màr biosig sem működött.Akkor màr ő sem tudott mit mondani hétfőn jön az új.Meglátjuk különben pénz vissza.Majd megírom mi volt.

Aktív témák