Hirdetés

Aktív témák

  • Quent1n

    senior tag

    válasz *seven7 #2543 üzenetére

    Ebbe a munkadij dologba nem kéne nagyon belelovallnod magad. Vidd a notebook.hu -hoz, vagy ahol veszed, ök lerendezik azt jolvan. És amugy igen szerintem, jobb összerakásban/minőségben a Dell. Nyüstöltem már Acert mert én is gondolkodtam rajta, de nekem nagyon nem jött be, akkor már inkább az Asus vagy az MSI. Valoban tud a Dell recsegni ropogni kicsit, de nem mind1 h 1 év mulva is annyira recseg mint mikor megvetted vagy már sokkal jobban! És azt h a noti elhasználodik azt kb. leszarják a szervizben, amig müködik rendesen. És mint irták korábban is, nem véletlen vállal be a Dell 3 év garit alapból. Irták korábban azt is, h az Acernél az 1-2 hét a leggyorsabb gari intézés. Ez igy igaz. Isminek 3-4 hét volt nemrég. A valóság szerintem nagyon is a Dellnek kedvez. Töménytelen mennyiségü külföldi hsz-t és jonéhány tesztet/tesztszerüséget elolvastam a 6400 -asrol. A legtöbb helyen 5 csilaggal osztályoznak, hát 4nél rosszabbat még nem nagyon láttam. Míg az Acernél.... A forumokban is elég jo véleménnyel vannak rola. bwoay -al egyetértek, maximálisan. Tudom h neked szarabb mert vidéki vagy. Egyébként a notebookgyörnél néztél már gépet, ott nem lenne semmi jó? Mert akkor elég lenne oda bevinned ha baj van, azt kész. Amugy már megvannak a konkrét kiszemelt tipusok/konfigok, árakkal?

    Összegezve én még ha györi is lennék, akkor is inkább a Dell -t választanám. Persze te döntessz, és én kívánom bárhogy is dönts végül, jól járj!

    [Szerkesztve]

    Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

Aktív témák