Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sssz

    őstag

    válasz dani3l #5874 üzenetére

    szia!

    nagyon köszönöm a segítséget!
    eleinte csak arra fog kelleni, amire írtam, de későbbiekben nem szeretném lecserélni majd ha nőnek az igényeink. (nem nagyon láttam értelmét nekikezdeni a részletezésnek, a "kedves" fogadtatás után)

    De akkor amire most és a későbbiek folyamán szükség lesz:
    belsőre mindenképpen 2 lemezes kell, mert 2 db 1 TB-os HDD van itthon és szükséges hogy tudjon kezelni külsőt is, mert van egy 500GB-s külső 2,5"-es WD HDD is.
    gyakorlatilag ezen tárolnánk mindenünket, mert egy laptopunk van, amiben mindössze egy 128 GB SSD van.
    Letölteni szeretnék rajta még majd, így is kell majd a hely.
    Androidról mindenképp szükséges az elérés.
    Szükséges lesz bizonyos fájloknál a távoli asztal elérés a munkához.
    az opcionális wifi adapter csatlakoztatási lehetőség még jól jöhet.
    az Ip kamera csatlakoztatási lehetsőég elgondolkodtató. nyaralások alatt még jól jöhet.

    az androidos kütyü nem volt vészes árú, mindösszesen 5000 ft-volt és nem volt más ötletem, hogyan lehetne rábírni a tv-t, hogy bekössem a hálózatba. ugyan van rajta usb, de nem ismert fel jópár kipróbált usb-s wifi adaptert. a kütyü külső antennás, így elég szépen veszi a jelet 10-15 méterről,pár szobával arrébb lévő routertől. maga az átjátszás akadálymentes, igaz csak felhőben tárolt filmet játszottam le így vele, de teljesne jól ment.
    a nappaliban lévő tv-hez van gyárilag wifi adapter, azzal nincsen gond.

    eredetileg kábelmodemet akartam, de nem adtak mondván, hogy iptv-hez ez van. lehet bepróbálkozok még egyszer majd.

    röviden ennyi.
    még egyszer köszönöm a segítségedet.

    szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

Új hozzászólás Aktív témák