Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tika6

    tag

    Sziasztok,
    Monitoromat cserélném, mit ajánlanátok az alábbiak alapján:
    Jelenleg egy Samsung SyncMaster 943N 19"-t használok, HD-ban; kisebb ikonokat, stb. nem szeretnék, úgyhogy Full HD bőven elég nekem, QHD-re, pláne 4k-ra nincs most igényem.
    Munkára, filmnézésre egyáltalán nem használom, játékra nem sokat, és ha igen, akkor nem fps-re, szimulátorra, stb.
    Anyósnak 3 éve vettünk egy LG 22MP55HQ-P 21,5" IPS-t, amibe bele vagyok szeretve, hogy milyen szuper élethűek a színei, úgyhogy szerintem nekem az ISP/PLS-t a jó választás :).
    Oázisban venném (szvsz az LG-nek is sokat számít a kalibrálás).
    Karácsonyra, ezért jövő héten le kell rendeznem.
    Hosszabb garancia előnyt jelent.
    A mostani 19-est sem érzem túl kicsinek, és a bútorzat is korlátot jelent, valamint kb. 80 centiről nézem, úgyhogy 24-es méret fölé nem akarok menni.
    22-ben úgy látom, hogy gyak. a DELL P2217H felel meg egyedül a specifikációnak - erről mi a vélemény?
    24-esre szeretnék ajánlást kapni; 70-80e biztos van rá, max 110-ig el tudok menni (bár tényleg elgondolkoztat, hogy néhány centiért érdemes-e közel dupla annyit fizetnem egy EIZO FlexScan EV245x-ért - miben jobbak ezek?).
    köszönöm szépen előre is

  • Tika6

    tag

    Sziasztok,
    monitorvásárlás kapcsán kérek segítséget:
    típus: IPS (de ha ez hülye ötlet, mert másik technológia sokkal jobbat tud, úgy hogy ember nem veszi észre az IPS előnyét, stb., akkor please ne engedjetek falnak mennem)
    kompatibilitás: Freesync és G-Sync is. Jelenleg AMD kártya van, 5 éves RX-480, szóval cseréje érik; nem akarom a monitorral korlátozni, hogy milyen lesz a következő (erre még inkább igaz, hogy ha az egyik technológiát már vezetik kifelé, stb., akkor légysz jelezzétek, hogy eleve rossz irányba indulnék)
    felbontás: Full HD. Esetleg QHD jöhet szóba
    méret: 27 legalább
    felhasználás: szokásos
    keret: 200e. Esetleg 250-ig el tudok menni
    Ez még aktuális? Most LG 24MP59G-P van (tervek szerint megmarad), LG-t szeretem.
    köszönöm szépen

  • Tika6

    tag

    válasz Biga123 #123863 üzenetére

    Biga123, Selynelar, köszönöm szépen a szupergyors válaszokat!

    Részemről is arra jutottam, hogy ár-érték arány miatt az Acer xv272u; megérkezett, bekalibrálták, megyek érte hamarosan :).

    Köv kérdés: home office-ra kéne monitor. Standard office progik (outlook, excel, stb.), és hasonszőrű céges célprogik; csak lesegetni kell ugye egész nap.
    Méret: 22, _esetleg_ 24
    IPS, ha a fentieknek ez nem mond ellent.
    Legyen akkor már falra konzolozható. Gari minél hosszabb, vagy gyártónál hosszabbítható.
    Keret: 80e-ből gondolom meg kell, hogy álljon, de ha mégsem, akkor ez alkuképes.
    köszönöm szépen

Új hozzászólás Aktív témák