Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anakin007

    aktív tag

    Sziasztok!
    Van nekem 2db HP Laserjet4L C2003A tipusú BW laserem. Mindkettőt most ujítottam fel, ami azt teszi, hogy minden olyan alkatrészt, ami forog, szétszedtem, összes fogkereket foganként megpucoltam, lemostam denszeszel és újra zsíroztam öklözőzsírral. Fixálót is szétkaptam mindkettőben, megpucoltam, újra kentem szilikon zsírral, csatikat lekezeltem WD40-el. Alaplapon 1db elkó szorult cserére mindkettőnél és slussz. Az egész cucc Made in Japan, alig használt tonerek vannak bennük és az egyiket eladnám most. Adok hozzá 1db bontatlan tonert is. Vkinek esetleg? Mennyit ér amúgy? Egyik 1993. februári, a másik 1994 áprilisi gyártmány. Amikor hozzám kerültek, csörgött, csattogott mind, mostmár azt se lehet hallani,mikor szívja be a papírt :D Sehol semmi kopás, sztem megint 10-15évig fognak menni, bár eddig is pöpecen működtek, csak zajosan. Az egyik függőleges csíkban, kb.1mm szélességben nem nyomtatott,mert irtó piszkos volt már a laser tükre a toner felett. Szal minden pöpec, gyönyörű tesztoldalt nyomnak. A 94-est melóhelyemen használtuk, napi 4-500 oldalt nyomtattunk vele, hiba nélkül. Vmi ajánlat? :)

    [ Szerkesztve ]

    Ha Isten létezne, hinnék benne.

Új hozzászólás Aktív témák