Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    válasz rmihaly #45788 üzenetére

    Szabályoz magának szépen, mert ugye mint írtam a szobákba van a klíma feltéve, de le kéne hűtenie az előteret is a két klímának. Elvileg elég is volna a kettő hozzá, de csak késő délutántól mennek estig pár órát. Ez idő alatt hallom is hogy lekapcsol szinte teljesen és a benti rész szinte elhalkul, gondolom ekkor nem hűt, csak forgatja levegőt. Legalábbis mikor a szerelők felrakták a klímákat, ha jól rémlik ők is azt mondták, hogy a kánikulában, jobb ha minél többet mennek, és csak tartják a hőmérsékletet, mint csak ritkán használva. Viszont ezt faterom nem hiszi, és ő nem hallotta ezt akkoriban, ami lehetséges is, de azt állítja, hogy ha többet mennének, akkor jelentősen nőne a villanyszámla, is, de én mint írtam is kétlem, hogy jelentősen emelné azt. Ez az ok amiét kérdeztem, mert én sem voltam biztos bene, hogy akkor sem esznek több áramot, ha szinte folyton mennek.

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák