Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz DUB Inc. #35592 üzenetére

    Az én telepítőm csak Daikint szerel, ezért némileg márka kényszerben voltam. Viszont nem bántam meg, mert ha probléma volt, azonnal mozdult rá a telepítő és a Daikin Hungary is. Bár nem vagyok telepítő, azt is észrevettem, hogy fejlesztettek is a gyenge pontokon, tehát vásárlói vissza jelzést kivizsgálják és beépítik.

    Mély morajlást már a többiek is írták ( én többször :) )
    Pl. ma éjjel kettőkor le kellett kapcsolnom a Stylisht, mert éppen egy olyan frekvencián járt, ami idegesített ( pedig a ház túloldalán van ). Bizonyára én vagyok érzékeny, de nálunk tök csend van ( kuka csend ). Úgyhogy ropogtatom majd alá a gumibakot, amit kérésem ellenére elfelejtett a srác alátenni :W A tököm kivan már mindig mások helyett dolgozni. Vághatom meg a szigetelést is a cső fölött stb. :W

    Ez azért érdekes, mert a fejem felőli oldalon a lábazaton van a Sensira, aminek hangját még soha nem hallottam, pedig 1/4 áron vettem és gumibak sincs alatta. Na akkor hogy is van ez? :F Alaptípus gyári alátéten...

    Szülői házban Fuji 14LMCA gépem úgy morajlott, hogy lent nem hallottam a TV-t. Gree kdh nemtom típusú gépem szintén búgott ezerrel. Összehasonlítva az összes gépem a Daikin a legmegbízhatóbb.

    Ui.: köszönjük a tapasztalatot, mert minden friss telepítés egy újabb érv/ellenérv. Nem a több éves típusokból kell kiindulni :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák