Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DUB Inc.

    aktív tag

    válasz LanyUs #35594 üzenetére

    Köszönöm a normális hangvételű választ és az információkat is.

    Akkor ez a morajlásos dolog nem egyedi eset, gyártóól függetlenül... Nálam alá lettek téve a spec gumilábak, tehát ez sem lehet probléma, de sajnos így is fennáll az említett morajlás, ami nem összeegyeztethető a komfortos életmóddal. Nem tudom elképzelni, hogy a gyártó nem teszteli a készülékeit ilyen szempontból. Lábazaton el tudom képzelni, hogy kevesebb az esélye a morajlásnak, de sokunk nem tudja ezt a megoldást választani.

    A Gree helyére lett felrakva a kültéri és a beltéri is. A gree esetében bőven ingerküszöb alatt volt a jelenség, bár való igaz, hogy kint hallgatva a Panasonic nagyon csendesen működik, míg a Gree kicsit zajosabb, de ezek zömét lemezhangtok adták, amelyeket el lehetett hárítani. A Gree kültérije mintha nagyobb fordulaton üzemelne, a Panasonic nagyon kis fordulatra képes. Legalábbis a hangjuk ezt sejteti.

    De még ez lenne a kisebb baj, mechanikus megoldásokkal lehet csökkenteni a morajlást. A beltérivel viszont nem tudok mit kezdeni. Ismét írtam a Panasonic mérnökének,hátha hajlandó válaszolni...

Új hozzászólás Aktív témák