Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sedo

    tag

    Sziasztok!

    Mindenképpen klímát kell szereltetnem még az idei hőség előtt egy albérletbe, ahol így elképzelhető, hogy én csak 1-2 évig fogom használni. A helyzetre és a "fizesse a tulajdonos" kérdéskörre most nem térnék ki :)

    Átnéztem a topicot, és a DAIKIN FTXB35C+RXB35C lenne a leginkább optimális. Ha az enyém lenne a lakás, akkor nem is gondolkodnék tovább, de így keresem az elfogadható alternatívákat. Ráadásul ahogy nézem, nem is biztos, hogy még hozzá lehetne jutni időben.

    Például a GREE GWH12MA TREND még elfogadható? Majdnem a felszerelés árával olcsóbb ugye, mint az említett DAIKIN.

    Az edigitalos 100k-s Whirlpoolal jártam volna valószínűleg a legjobban ebben a helyzetben, de arról már lecsúsztam. Van ott még mondjuk 140k-ért a Whirlpool SPIW 412, de akkor már inkább a GREE-t venném olyan helyről, ahol fel is szerelik.

    A megfelelő típus kiválasztásán kívül még két kérdésem lenne:
    A lakásban most is van felszerelve kültéri-beltéri klíma. Változtat ez a felszerelés árán valamilyen irányban?
    Mennyire reális az, hogy az ember költözés esetén leszerelteti a klímát és viszi magával az új helyre?

    Tudom, kérni fogok tanácsot/felmérést értékesítőtől is, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre és tapasztalataitokra is.

    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák