Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz smallmer #82151 üzenetére

    Írtál 5 totál eltérő felépítésű és kinézetű házat és tudás alapján akarnád hogy segitsünk. Mit tudjon ha egy ház tud egyáltalán? Nem értem mit akarsz. Azt igen hogy mindenképp a léghűtésre gyúrjon majd de ezen kívül mást nem. Annyit tudnod kell hogyha olyan házat veszel ami elöl lyukacsos tökmindegy hogy szűrős vagy sem, idővel ventilátor formájának megfelelően fogja egybe gyüjteni a port vagyis kívülről is látszik majd hol vannak a ventik csak épp por formájában.

    Be quiet és nzxt háznál is kell majd költened plusz ventire is mert csak 2-t kapsz hozzá. Lian li o11D az egy showcase tipusu ház és meleg levegő oldallapon és felül tud távozni így ha a fali rész ahol ülsz a ház jobb oldalára esik akkor ő kiesett. A fractal egy totál egyszerű ház még csak szépnek se mondanám, ellenben szerelni már nem olyan jó móka. A Phanteks P600S egy nagyon régi formáció a bene lévő takarószelvények miatt szintén csak nehezen és csunyán szerelhető. Igazából nincs jobb ötletem mivel nemtudom mit szeretnél vagy mi az elképzelésed csak beírtál 5 házat amik elvileg jól szellőznek vagy valahol az ajánlott listában van de azt nem hogy neked mik lennének az igényeid. Ha nekem kéne dönteni finnyogva Bequiet. A lian li az egyetlen olyan ház a piacon ezek közül akinél van olyan lehetőség hogy a VGA-t lógatva is be lehet szerelni tehát függőlegesen. Persze az megint plusz pénz meg riser stb és nem is biztos hogy jót tesz a kártyának.

    Talán még ez szóba jöhet: Be quiet! SHADOW BASE 800DX

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák