Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feketelaszlo

    senior tag

    válasz gianni85 #71179 üzenetére

    Ez sajnos még sötétnek tűnik, de már közelebb van, mint a teljesen fekete házak. De megnéztem pl. a fehér verzióját még az lenne a kevésbé rossz. Olyan helyre kerül, ahol ablak közel van és sok természetes fény éri - most egy fekete ház van ott és elég hülyén néz ki, mintha valami ipari szerverszobából berángattak volna egy PC-t a lakóépületbe.
    Az igazi arany középút az ezüst lenne (laptopoknál, brand PC-knél gyakori, meg a MAC is használta sokáig), de úgy látom hogy DIY-PC piacon az most nem annyira nyerő - vagy ha igen akkor a legrusnyább műanyag felületekre jut olcsó kályhaezüst festékként, ezért alkudnék meg inkább a fehér házak irányába - de abból meg a nagyon rikítóan mosópor reklám-szerű fehéret nem szeretném, mert fa padló meg fa bútorok mellett az megint nem harmonizálna valami jól. A Corsairnél láttam pl. iCue néven olyan fehér házat, amin látszik (vagy legalábbis az én képernyőmön úgy látszik, hogy a valóságban mennyi jön ebből vissza azt nem tudom), hogy ez a fehér inkább ezüstös árnyalatú, sem mint az a ragyogó fehér, valami ilyesmi színt keresek (formára és funkcionalitásra viszont ennél sokkal egyszerűbbet).

Új hozzászólás Aktív témák