Hirdetés

Aktív témák

  • hedgehoog

    csendes tag

    Sziasztok!
    Most először írok ide topikot, egy olyan kérdésben kérném a segítségeteket, melyben szinte semmilyen jártasságom nincs.
    Egy (Pioneer VSX-520) erősítőhöz szeretnék hangfalakat venni.
    Alapvetően zenehallgatásra használom, főként elektronikus, illetve pop zenéket hallgatok, de természetesen filmnézéshez is használom, viszont az elsődleges cél a zenehallgatás lenne.
    Mondjuk körülbelül max 100 ezer forintot szánnék rá, lehet, hogy mondjuk 2-300 ezerből sokkal jobbat tudnék kihozni, de nekem most ennyiből kell mindenképp gazdálkodnom.
    Kinéztem ezt a Pioneer hangfalrendszert, de sajnos semmi infóm nincs róla a puszta netes adatokon felül, melyeket javarészt nem is értek.
    Egy másik márka, ami felkeltette az érdeklődésem, az a KEF. Egy étteremben jártam nemrég, ahol ilyen hangfalrendszer volt, és fel is kaptam a fejem, hogy milyen remekül muzsikál. Viszont márkán belül nem tudom, mit kellene vennem, így első rágúglizásra elég drágának tűnik.
    Csak az épp megfelelő szintig szeretnék belemászni a dolgokba, úgy értem, a paraméterek értelmezésébe.

    Előre is köszönöm segítségeteket!

    Sün

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák