Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Truman

    senior tag

    Sziasztok.

    Ismerősömnek tönkrement a GPS -e (valami 8 éves noname vacak volt, de ez most nem lényeg.)
    A lényeg, hogy szeretne venni egy másikat, csak nem ért hozzá, ezért engem kérdezett meg.

    Nos nekem egy WayteQ x850 -em van már vagy 3 éve, teljesen elégedett vagyok vele. Igaz nincs agyonhasználva havonta 2-3 alkalommal kell csak előbányásznom a kesztyűtartóból.
    Viszont ezt már nem nagyon lehet kapni. Azért gondoltam erre, mert akkor már nem nagyon kell gondolkoznom a konfiguráción, csak ctrl+c, ctrl+v és kész.
    A pcx -en végül rátaláltam: [link]
    Viszont pár száz forinttal drágábban meg van ez: [link]
    Szinte hardveresen mindenből kétszer annyi van benne, mint az enyémbe. Nekem kicsit gyanús ez az árkülönbség, vajon mi lehet a buktató?
    Vagy ez is van legalább olyan jó mint az x850 -es? Vagy ha nincs, mit ajánlotok 20 eFt környékén?

    [ Szerkesztve ]

    Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

  • Truman

    senior tag

    Sziasztok.
    Ismerősömnek tönkrement a GPS -e (valami 8 éves noname vacak volt, de ez most nem lényeg.)
    A lényeg, hogy szeretne venni egy másikat, csak nem ért hozzá, ezért engem kérdezett meg.
    Nos nekem egy WayteQ x850 -em van már vagy 3 éve, teljesen elégedett vagyok vele. Igaz nincs agyonhasználva havonta 2-3 alkalommal kell csak előbányásznom a kesztyűtartóból.
    Viszont ezt már nem nagyon lehet kapni. Azért gondoltam erre, mert akkor már nem nagyon kell gondolkoznom a konfiguráción, csak ctrl+c, ctrl+v és kész.
    A pcx -en végül rátaláltam a Wayteq x850 -re
    Viszont pár száz forinttal drágábban meg van a Wayteq x880
    Szinte hardveresen mindenből kétszer annyi van benne, mint az enyémbe. Nekem kicsit gyanús ez az árkülönbség, vajon mi lehet a buktató?
    Vagy ez is van legalább olyan jó mint az x850 -es? Vagy ha nincs, mit ajánlotok max 20 eFt -ig?

    Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

Új hozzászólás Aktív témák