Hirdetés

Aktív témák

  • djtoomi

    addikt

    válasz Blood Mage #7032 üzenetére

    Igen, eltolod max felbontásabn a crysist vele, tudom, teszteltem(1680x1050@very high@0AA)és így van olyan 20-24fps.Igaz, quad mellett.
    TFT-t azért kell max felbontásbban futtatni, emrt úgy éles a kép, kisebb felbontásban a graft ha maxra teszed very high emg élsimitás meg minden szutyok, akkor sem lessz olyan szép mint 1280x1024-ben highon.Próbáld emg windowsban netezés közben 1204x768-ra tenni, és utána vissza 1280x1024-ben(mindkét felbontáson nézz nagyméretű képeket, illetve nézd a háttéképet, ikonokat, stb)rájössz miért kell natív felbontásban használni, akár gyengébb képminőség mellett.
    Nekem ez egy gyári bolti gainward, de vettem rá vf-700-at, így ha gari gond lenne, gyári hűtő vissza, és megy gariba. ;)
    Gyári hűtő talán 3ghz-ig elég, ha elég...Hyper TX2 mindenképp kell ha nem akarsz megsüketülni.
    Nekem most olyan hűtő van átmenetilag a quadon ami az e8400-hoz is jár.Így alapon, terhelés nélkül 70fokos a proci, és üvölt a hűtő, terhelve meg 85fok, és lerepül a fejem. :))
    9600GT a galaxy xtreme-je jó, sőt, nagyon jó. Bár ha megengedheted magadnak akkor inkább Galaxy 8800GT 50k-ért. ;)
    Emlékszem novemberben mikor vettem ezt a vga-t, 72k volt. :))
    Galaxy nagyon jó márka, én ezután csak azt vennék.
    De szvsz ne E8400, hanem E8200.Tuningban kb ugyanott a vége, csak olcsóbb, sokkal.
    Szóval 1280x1024-ben(vagy milyen tft-d van?mert egy a lényeg, ami a tft elgnagyobba felbontása, abban használd)szebb kéept kapsz highon, mint 1024x768 very highon akár 8AA-val. ;)
    Mivel a maximum natív felbontásukon éles csak a kép.Másképp zajos, elmosott.Ez egy CRT-nél enm gond, de másnál..... :(

    Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

Aktív témák