Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • feise

    aktív tag

    válasz KergeK@csa #392 üzenetére

    hát én kerek 10 ropiért vettem msot ezt a HD555-t :) más kérdés, h boltban 26e :D ebay--ről.. engem a sennheiser meggyőzött .. más fülesre rá se nézek! :D (esetleg AKG ;) )

    Miért van a templomtornyon villámhárító?

  • cousin333

    addikt

    válasz KergeK@csa #392 üzenetére

    Nem csak neked szól, hanem úgy általában. Én annak idején, amikor fejhallgatót kerestem, több helyen is megnéztem őket, és az a tapasztalatom, hogy ha valaki jó áron keres jó hangzású fülest, akkor annak mindenképpen érdemes kipróbálni egy Technics-et. Nekem már négy éve egy RP-F350-esem van (ez ma kb. 10-12 ezer forint) és meg vagyok vele elégedve (bár nem tökéletes...). Egy kicsit nyöszörög ugyan, de még mindig egyben van, pedig jópárszor lerántottam már a zsinórjánál fogva. Ami pedig a másik relative olcsó, és jó típust illeti, íme egy összehasonlítás, szigorúan saját vélemény alapján:

    Sennheiser:
    + nagyon szép hangja van
    + erőteljes basszus
    + nagyon jól szűri a zajt (kevés hallatszik kifelé, és a külvilág sem nagyon szűrődik be)
    - szerintem túl sok a basszus, és ez a többi hang rovására megy
    - szorítja a fejem

    Technics:
    + nagyon szép hangja van
    + kiegyenlített(ebb) hangtartományok
    + kényelmes viselet, tartós
    - a basszus kicsit erőtlen(ebb)
    - nem jól szűri a hangokat

    Még nem volt alkalmam meghallgatni RP-F880-at, ami talán orvosolja a basszus problémákat, lévén nem 40, hanem 50mm-es hangsugárzót építettek bele (és ami 16e Ft-ba kerül).

    [Szerkesztve]

    "We spared no expense"

Aktív témák