Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz Sylar_ #19528 üzenetére

    Itthon "nyilván" nincs ilyen, USA, Japán, Ausztrália :D Nagynak nagy, de olyat nem mondtam, hogy leesik a fejedről, csak annyit, hogy a keskenyebb fejformájúaknak kényelmetlenebb lehet, de a többségnek nagyon kényelmes.

    fizik: de ha egyszer tényleg ennyire jó :) A 668B is nagyon jó volt az áráért, de ez több dimenzióban is az. És fordított a sorrend: azért veszem meg (vagy nem adom el), mert annyira megtetszik :) A Xears TD III pl. már rég sehol sincs. És igen, lelkes vagyok és tudok neki örülni, jobban, mint sokan mások - ez van :)

    Plusz még annyival kiegészítem, hogy szerintem sokkal nagyobb figyelmet érdemelne a márka, már pusztán a külföldi sikerei alapján is. Igaz, hogy nehéz beszerezni, de pl. a 700-as használtan nagyon olcsón elérhető. Mindenki Sennheisert/AKG-t/Superluxot ajánl, én legalább itt vagyok ellenpólusnak, így színesebb a kép :)

    [ Szerkesztve ]

  • salytmasztor

    aktív tag

    válasz Sylar_ #19528 üzenetére

    Irtam mar egyszer kb 1+ honapja ebbe a topikba, hogy ki lehet probalni az AT fejeseket egy helyen.
    [http://hangshop.hu] (Hangáruház)
    AD700 szinte mindig van, Dave-nek irom (ujra), hogy idonkent van AD900-as is naluk.
    En a szegedi uzletukben tesztelgettem, nagyon rendesek es segitokeszek voltak, nagyon ajanlom oket.
    Araik aranylag turhetoek, de persze (sajnos) kulfoldrol olcsobban hozza lehet jutni az AT fejesekhez.

    Jatekhoz amugy sok helyen az egyik legjobbnak tartjak az AD700-at a hatalmas tere es pontos pozicionalasa miatt, bar hozza kell tenni, hogy sokan nem veszik kulon a jatekosok ket taborat: akik kompetitiv nyomnak multis jatekokat es akik "csak" funbol foleg single jatekokat.
    A multisoknak inkabb kevesebb basszus kell (AD700-nal igy van ugye), hogy a nagy robbanasok ne nyomjak el a lepesek/lovesek hangjat, a single/fun jatekosoknak meg mehet a basszus ezerrel, nem szamit ha nem annyira halljak, ha hatba sunnyog az ellenseg vagy pontosan merrol is jon 1-2 loves.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák