Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • coolpet

    senior tag

    válasz atee #31830 üzenetére

    En is igy gondoltam, kommentes resz nem kell?

    Sracok, valami tablat nem dobnatok ossze megis milyen adatokat szeretnetek feltuntetni?

    Gyarto (szoveg)
    Tipus (szoveg)
    pontszam (szam)
    Szenzor (szoveg)
    CPI (szam)
    LOD (szam)
    Memoria (szam)
    Honlap (szoveg)
    Kep (kep)
    Velemeny:
    Pro (szoveg)
    Kontra (szoveg)
    Fogas (Palm/Finger/Craw)
    Kialakitas (jobb/balkezes/szimmetrikus)
    Arfekves(0-5K, 5-10K, 10-15K, 15K-)
    ....

    Mik legyenek a cellak?

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz atee #31830 üzenetére

    Minden lenne, csak nem szakmai jellegű. Tudod, HÁNY olyan "user review"-t hallottam / olvastam már, ami után legszívesebben kardba dőltem volna? Olyan egereket magasztaltak az egekig, ami egy kicsit is hozzáértőbb kezében csak arra jó, hogy falhoz vágd. Hogy aktuális legyek, csak az elmúlt 2 hsz-ban is van ilyen;

    "Én próbáltam a madcatz rat7 egeret és az unokaöcsémnek pl. ilyen van. Amire ő panaszkodik az a fogása. Neki nem ideális, túl lapos azt mondja. Valami gondja volt a softverével is, de nem tudom már pontosan, hogy mi.
    A senzorával semmi baj nincs
    "

    Semmi, csak jó kis hulladék Philips TwinEye PLN2032 (2033 a Refresh), esetleges jitter-rel, felület függvényében variálodó perfect control-lal meg Z-axis problémákkal. Az, hogy az egér összeszerelési minősége nincs a top-on, csak adalék a mosolyogtató árhoz.

    Meg szenzor, na.

    Külön jó lenne az esetleges vásárlót még jobban összezavarni. "De hisz Pista azt írta, hogy csodálatos, viszont 2000 -en úgy remeg a kurzor, mint egy Alzheimer-es beteg." Ja, hát akkor kérd számon a Pistán, hogy miért fizettél egy vagyont ezért, ne ide írkáld a bánatod.
    Arról nem is beszélve, hogy aki eddig lusta volt 5 percet olvasni, gondolod olvasna majd 15-öt?

    Kell ez?

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák