Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaffa 2843

    Ármester

    válasz Keksz03 #15621 üzenetére

    Nem hiszm el, hogy megint hozzá kell tennem a saját monológomhoz, hogy az az ÉN véleményem és az Én tapasztalatom. Ne azzal próbálj "visszavágni" vagy érvelni, hogy ez szerinted van így.. persze hogy szerintem, mert én írtam :)

    Nem hal bele a felárba az ember, ez természetes, viszont nevetséges "újításokért" nevetséges összegeket képesek elkérni, ami a teljesítményén nem látszik meg. Esetenként egy ramatyabb eszközt sikerül piacra dobniuk többért. (Kinzu - Kinzu v2)

    A súlyozásnak pont az lenne a lényege, hogy a könnyűtől a nehézig állítani lehessen a súlyát. A jelenlegi tendencia pedig az, hogy a nehézből tudunk kvanehezet csinálni.

    "ha tud esetleg 2-8 különböző színben világítani az egere, nem lesz attól rosszabb az egér és nekem tetszik"
    Persze, hogy egy egér nemlesz tőle rosszabb, de akkor olyan alkatrészeket is rakjanak bele, hogy használható legyen, ne csak szépen világítson.

    "nem hiszem el h a sok "20ezer ft-os" egérből egyben sincs egy jóravaló szenzor..."
    Amik itt eszembe jutnak, az a G9x, a Xai és talán a Sensei. Ezek jó egerek, viszont az ajánlott listába a büdös életbe nem fognak bekerülni ilyen árral. Ezt a teljesítményt(vagy jobbat) megkapod fele ennyiért. Ezeket az egereket nem a teljesítményük adja el, hanem a jó marketing.(és a sznobizmus)

    Valóban segíteni akarok, és igyekszem az itt érdeklődő pénzét megspórolni neki, és pont ez a lényege az ajánlott egereknek. A lehető legolcsóbban a lehető legjobb teljesítményűt kiválasztani a személyes preferenciák figyelembe vételével. (ez de szép mondat lett)

    Az a kis 3000 Ft-os MS annyira jó, hogy már kettő is van belőle, és ezzel 15évre le van tudva az egér problémám. :)

    Harag az természetesen nincs. Ez a lényege a fórumnak, hogy megvitatunk dolgokat. Egyébként senkit nem hülyéztem le. Mindenki arra költi a pénzét amire akarja, de nem fogom az áldásom adni olyanra ami nem éri meg az árát

    #### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

Új hozzászólás Aktív témák