Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yksz

    aktív tag

    Hali! Van egy Trust kis ergonómikus :D BT-s egerem. Egyetlen egy nagy gondom van vele, hogy egy bizonyos mértéku inaktivitás után, tehát kb 1 perc mozdulatlanság után az elso reakció mozdításra kb 2 másodperces késéssel érkezik. Nem vagyok gamer szóval számomra minthogy ez elviselheto, de frusztráló. Kipróbáltam másik ugyanilyen típusú egérrel is, valamint ugyanezt az egeret másik gépen is, de mindkét esetben ugyanezt tapasztaltam. Tudja valaki hogy ez minek koszonheto? Ha BT-nek akkor van esetleg olyan egér ami BT-t használva nem produkál ilyen jelenséget? Vagy esetleg tudnátok ajánlani egy egeret, ami vezetéknélkuli technológiát használ (ha lehetséges ne foglaljon usb slotot egy vevo), valamint kibiírja mondjuk 1-2 hetet is egy toltéssel? Ami most van ez tudja hozni ezt a két hetet kb. 2db AAA elem felhasználásával. Valamint annak is orulnék ha az enyhén túlméretezett tenyeremnek is kényelmes fogást biztósítana. A tobbi elvárás kb ugyanaz mint egy átlagegér esetén:D Legyen pontos, megbízható speckó egérpadok használata nélkul (leginkább asztalon:D).

    Fly away my precious knowledge fly far away

Új hozzászólás Aktív témák