Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    válasz madrac #67893 üzenetére

    Bizony, ma megjött a Rival 300 :K

    MPL se volt a helyzet magaslatán, ma délutánra mentem dolgozni, a futár hívott 9-kor, hogy megérkezett a melóhelyre, az emailes értesítő meg félórára rá jött, hogy csomagom jön ma, készüljek :DDD
    Még szerencse, hogy a posta közel van, úgyhogy munkába érés előtt át tudtam venni.

    Még nem tudom kipróbálni, lévén a melós gépen nincsenek játékok, de az első benyomásaim vegyesek:
    A Rival 100-hoz képest fekete pont, hogy a főgomboknak benyomás előtt nem kicsi holtjátékuk van, de ahogy érzem, használat közben nem lesz zavaró. De egy prémium egértől nem ezt várná az ember.
    A görgőt is lehet bőven jobbra mozgatni, és rosszabb is overall, mint a Rival 100 görgője.
    Az összeszerelési minőség ezektől függetlenül kiváló, jó kézben tartani, meglepő, hogy nem is nehezebb jelentősen, mint a kistesó.
    Az oldalsó gombok jelentősen jobbak, ahogy az oldalsó borítás is (remélem nem kezd el árkosodni :D )

    Viszont a fogás... na igen, most végre úgy érzem, hogy hazaérkeztem, mintha beleöntötték volna a kezembe, végre palmra is tökéletes egy egér a lapát kezemben, nem veszik el benne, mint a Rival 100. Eddig a Razer DA formája volt számomra az etalon, de most ez megváltozott.

    Ha hazaértem kicsit behatóbban is tanulmányozom majd.

Új hozzászólás Aktív témák