Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    válasz ribizly #67876 üzenetére

    Én még nem szedtem szét Steelseries egeret, de úgy tudom, hogy pl a Rival 300-ban sem Omron van, hanem valami saját fejlesztés, így valóban elképzelhető, hogy a kapcsoló tovább bírja. Legalábbis nekem a Rival 100-ban sokkal kellemesebb, picit keményebb a click feel, mint egy Deathadderben.
    De azért nem biztos hogy overall tovább bírja, az oldalsó gumiborítás árkosodásáról ne feledkezzünk meg :DDD . Bár elméletileg ezt a 300-ban javították az elődhöz képest, de aprón általában a fél éves Rival 300-akon már szoktam látni egy kis fényesedést az oldalsó burkolaton.

    madrac: ez jogos :D . De én most nagyon szerencsés helyzetben voltam, eddig is nézegettem nagyobb egeret a mostani helyébe, és a Rival 300 is a kiszemeltek között volt, főleg, hogy jelenleg is egy Rival 100-at koptatok, úgyhogy rettenetesen megörültem, mikor ezt az akciót megláttam.
    Az más kérdés, hogy kapok-e végül egeret :DDD . Az MM még a mai napig nem jelezte felém, hogy futárhoz került az egér, és a panaszomra se reagáltak.

Új hozzászólás Aktív témák