Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz bumper #186 üzenetére

    Én nem tudom, mit érdemes, de először tisztázd le magadban, mire kell? Ha játékra, akkor nem biztos, hogy jó döntés. De, NEM a lézer miatt.;) Anno, nekem is Trust egerem volt (megvan még egy fiókban), elég sokáig jól szolgált. Kivéve játékok egy részében! Főleg fps-nél, mint Mohaa, Battlefiled, és főleg a BF2-ben valószinüleg driver hiba miatt nem működött megfelelően. Ez azért volt bosszantó, mert ezek amiket felsoroltam multiplayeres gammák.:B Nem volt annál bosszantóbb, mint amikor a BF2-ben bepörgött az egér. Ez, ha csak gyalogos voltam elmegy, max meghaltam, mert közben lelőtek (a karakterem a tengeje körül kezdett el pörögni). De, amikor helikoptert vezettem, és akkor forgatta meg földközelben a gépet, úgy, hogy televolt a gép utasokkal, az már nagyon nagy gebasz volt! Ehez hozzá kell tenni, hogy a BF2-ben már nézik, mit csinálsz, és mennyi saját egységet nyírsz ki.:(((
    Elképzelhető, hogy más Trust egerekkel nem jelentkezik a hiba, nem néztem jobban utánna, hiányos angol tudásom miatt (sem), illtve, úgy gondolom, hogy ilyet alpból nem szabadna csinálnia.:B Ettől függetlenül, lehet, hogy relative egyedi eset volt (másnál is volt ilyen hiba külömben). :F

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák