Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz pete_21 #10410 üzenetére

    Mondom, nem láttam még G400 software-t.

    "Egyébként a G500-nak meg még szabályozni is lehet a gyorsítás mértékét"

    Azt nem szabályozni akarom, hanem kilőni teljesen. Fölösleges opció. Ha kell accel, azt játékban külön beállítom.

    "És egyébként ez a gyorsítás más, mint a rámutatás pontosságának javítása, ugye?"

    Majdnem. Csak az a baj, hogy ha Windows-ban kikapcsolod a rámutatás pontosságának javítását, akkor nem kapcsolódik ki teljesen, hanem csak 1 lesz.
    Ezért kell a mousefix.reg (Vagy a driver-es kikapcsolás - bár ezt csak a Razer-nál tudom 100-ra, hogy működik. Abban, hogy a Logitech drivere is 0-ra állítja (1 helyett), abban nem vagyok biztos, bár szerintem igen (Razer-eken kívül soha nem használtam drivert) hogy teljesen ki tudjuk kapcsolni

    F34R:

    "én 800dpi-n használom de ownf4te is írta hogy hasonló sebességen megy vele, ezért parasztvakítás még a 3600dpi-s. én iknkább low senses játékos vagyok azért nekem ez megfelelő."

    High-senshez is simán elég a 800 dpi.

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák