Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kaci84

    őstag

    Sziasztok, tudtok segíteni?

    Státuszom: lelkes amatör, átalagosnál jobb érzékkel a videózáshoz, fotózáshoz, aki gyorsan és szívesen tanul.
    Jelenlegi gépem: Samsung Galaxy S9 :B
    Videózási igény: Átlagosnál jobb felvételek saját használatra és youtubra. Moddelek videózása közelről, pl. autó és vonat modellek mozgás közben makett környezetben. Továbbá utazás, város videózás szürkületkor és sötétben.
    Képességek amire szükségem lenne:
    Jó és gyors zoom
    "nagyobb" látószög
    jó képstabilizátor
    FHD 240 fps vagy több, viszonylag gyors tárgyak mozgását felvenni és lassított felvételhez
    Jó és nagy optikai zoom 20x-40x

    Keret: attól függ, hogy mit mondtok. Ha pl. olcsón megúszok egy nagyságrendekkel jobb képeséggű cuccot mint a telefon lehet egyenlőre kihúzom egy olyannal, de akár elmehetek erősen haladó cuccig is ha találni jó vételt használtan, akár külföldön. Mivel ha később ha fejlődöm tudásban és igényben utolérhetem a technikát. Ha jó használt áron veszem és emiatt elfogadható az értékesése akkor azt se bánom ha 300e Ft pihen kamerába fektetve. Pl. láttam Sony 4K HDR, FDR-AX700 300 környékén használtan.

    Remélem tudtok segíteni.

  • Kaci84

    őstag

    válasz huppancs89 #14444 üzenetére

    Írtam, hogy Galaxy S9-hez képest szeretnék jobb minőséget. Találtam 20x zoomos kamerákat 200e felett. Na most akkor azt akarod mondani, hogy ez rosszabbul zoomol és kevesebb fpst tud és roszabb esti felvételeket csinál mint a mobiltelefonom ani 130e Ft-ba kerül. Hát akkor tényleg becsődöl a piac.

Új hozzászólás Aktív témák