Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Byk01

    senior tag

    válasz jjeahh #36272 üzenetére

    Hé, azt is írtam, hogy ezt az első mondatom komolyan ne vegye :)

    Utána igen, írtam a dslr-ek előnyeiről, mert a milc-ek előnyit mindig elmondjátok, és az minden oldalon ott van, nem árt néha a másik oldalt is frissíteni.

    "Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

  • g.killer

    aktív tag

    válasz jjeahh #36272 üzenetére

    Nem nem erről van szó! :U
    Hiszen akkor nem vettem volna e-pl5-öt. Engem a oly ban annyi zavar amit már írtam, hogy hiányzik a kereső, a jó markolat. És a stabit nem érzem túl erősnek. Mégegyszer nem a milc-bol hianyzik hanem ez en epl-embol!! . A másik a legtöbb kiegészitő a dslr-ekhez van...
    Engem rohadtul nem érdekel, hogy mit gondolnak a haverok ismerosok, szomszédnéni... A saját érdekemet vettem figyelembe és mivel a környezetemben aki profin foglalkozik fotózással vagy foglalkozott, azoknak dslr-jük van miért ha ott az olcsobb jobb milc? :F Persze ezek a fotosok a felsokategoriat hasznaljak...
    Úgy gondoltam, hogy ha nem zavar a méret és elmondom a szempotjaimat akkor kapok egy nem eggyoldalu választ például: itt van, a pana vs nikon de nikonbol nem tudsz olyan felszereltségűt venni csak 350k-ér. Így gondoltam és szerintem egy fotóst nehogy már a méret érdekeljen ez azért kicsit kö@ög feltételezés volt. Lehet,hogy ez jött le a leírásomból de nem.

    [ Szerkesztve ]

    "A legjobb megoldás az, ha az ember talál egy számára elviselhető állást, amiből meg tud élni, és a maradék idejét és energiáját a fotográfiának szenteli. " (André Kertész)

Új hozzászólás Aktív témák