Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • domedee

    senior tag

    válasz pandur99 #32354 üzenetére

    Mirman:
    Persze, ha a pénz nem akadály, akkor más a leányzó fekvése. Bár most nem akartam kifizetni annyival többet.

    MrChris:
    Csak a legutóbbi Fuji vázamban volt stabi. Eddig is elvoltam nélküle. Szóval ez csak előrelépés. :)
    Amikor manual obikat használtam az E330-on, akkor is sokkal többre mentem az LCD-vel, mint a keresővel. Mondjuk az igaz, hogy az még optikai kereső volt. De azt alapul véve, hogy az akkor simán és kényelmesen ment, így egyelőre itt is megteszi az LCD.

    Pandur99:
    Igen, ez is még egy opció lehet. Bár duplakitben (használtan, darabonként véve), árban még mindig nyer a pl6. Mint írtam, én a 45/1.8-at számítasba véve néztem a dolgokat, és ha azt is akarok venni, akkor marad a pl6. Visszanézve az elmúlt 10-15 évem képeit, amibő volt 2 év, amikor az egyetemi újságnak is dolgoztam, mint fotós, a pl6 tudása elég lesz számomra. A drágább vázak pont annyival kerülnek többe, mint amennyivel többet nem szánok a vázra jelen pillanatban.

    ''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

Új hozzászólás Aktív témák