Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FEDman

    addikt

    válasz 80hun #29339 üzenetére

    Igen, jelenleg Fujis vagyok, de nem vagyok elfogult egyik márka irányába sem. Nem sok képem van fent a neten. Az elmúlt 4 tesztet itt a PH-n én írtam, a tesztképeket én lőttem az adott termékekkel. A tárgyfotókat meg Fujival jellemzően egy manuális 50mm-es Yashica obival készítettem.

    De ha mindez gépvásárlás ügyben érdekel, akkor ez szerintem teljesen félrevisz. Messze nincs a gépnek márkának akkora jelentősége, mint itt sokan gondolják.

    Ahogy madgie szokta mondani, ebédnél se fazekat érdemes megdicsérni ha jót ettél. :U

    Lehetne Sony-m is, akkor is ugyanolyan jó/rossz képeket lőnék, mint jelenleg.

    A látszat ellenére nincs semmi rossz érzésem a Sonyval kapcsolatban. Olyannyira, hogy a jelenleg szeretett Fujim mellett egyedül a Sony FF mirrorless vonala mozgat meg igazán.

    Ebből az is látszik, hogy szerintem is jó a Sony. Egyedül a márkavakságot nem bírom, mikor páran kényszeresen kiszínezik a valóságot. :)

    Vannak ilyenek Fuji vonalon is, mint például MC Pite. Ő is sokszor indokolatlanul pozitív képet fest a Fujiról és azt is ugyanúgy rosszul viselem. :)

Új hozzászólás Aktív témák