Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    Sziasztok,

    Billentyűzetet keresnék (meglepő módon), mert azt hiszem nem nagyon van olyan, amit szeretnék, de hátha csak nem jó helyeken nézem.

    1.Mekkora összeget szánsz rá?
    Akár 100ezret is, ha mindennek megfelel és várhatóan kibír vagy 10 évet. (Vagy legalább javítható, van szervíz,stb.)

    2.Használt szóba jöhet?
    Igen, ha konkrétan kapható de úgy se lesz. :)

    3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le?
    Logitech K800 Hun (igen, valaha még csinált a Logitech a magyar világítós bill-t)
    Kezd meglátszani a kora a külsején, nem USB-C.

    4.Mire használnád a billentyűzetet?
    Net, filmnézés, néha programozás. Játszani gyakorlatilag nem szoktam, se hosszabb szövegeket gépelni.

    5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus stb.)
    Mindegy.
    6.Van konkrét modell ami tetszik?
    Nope
    7.Milyen kiosztást szeretnél?
    szokványos magyar
    8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél?
    teljes, vagy tkl. (kurzormozgatók, fn sor, home blokk kell)
    9.Extra igények
    nah, itt jön a filter:
    USB-C töltés
    wireless, több eszköz támogatással
    Bluetooth támogatás
    háttérvilágítás (fehér, vagy halványkék, vagy fixen ilyenre állítható, ki-bekapcsolható)
    linux-on értelmesen lehessen használni out-of-the box (legfeljebb egy kezdeti porgramozáshoz kelljen speciális szoftver, utána minden gépben a beállítások szerint viselkedjen)

    legózást sem zárom ki, de akkor adjatok légyszi valami útbaigazítást, mert ezeket a 3-4 betűs rövidítéseket nem tudom értelmezni, amikkel itt dobálóztok : D
    és persze csak, akkor ha a végén ki lehet legozni egy olyan bill-t, ami a feltételeknek megfelel

    köszönöm

    [ Szerkesztve ]

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

  • .tnm

    addikt

    válasz 7 #55421 üzenetére

    Köszi, igen ezt én is néztem, de ugye nincs magyar feliratozás, ami viszont nekem must-have.
    (Pont most írtam egy PH-s kollégának, aki vállal magyarítást, világítós bill-re, hogy ezzel Keys-zel tud-e valamit kezdeni, mert elég egyedi alakja van a gomboknak és a szerelhetőségükről sem tudok semmit.)

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

  • .tnm

    addikt

    válasz 7 #55444 üzenetére

    köszi, alapvetően.

    problémám alapvetően nem az alapbetűkkel van, hanem a kis piszlicsáré kiegészítő szimbólumokkal, amiket ezer évente egyszer kell használni.

    meg egyáltalán zavar az, hogy más van ráírva a betűre, mint amit ténylegesen csinál.

    viszont azért kérdeztem itt, mert a Logitech-hez nem ragaszkodom. nem tudom, hogy más gyárt-e pl. multi-device support-os billentyűzetet, google-ben gyakorlatilag csak logi van :(

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák