Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Molydeus

    senior tag

    válasz Throme #66468 üzenetére

    Bakker, ez tényleg nem a legjobb megoldás. :F

    Bevallom, nálam azóta van beállítva egy fix, egyen zöld világítás, amióta két éve megjött az 550. Ugyanezt raktam fel az 530-ra is és gyanítom a GMMK is ezt fogja kapni.
    Egyedül a Controlpad profiljain kaptak a mod-ok/wasd eltérő hátteret, mert annak az alap keycap-jei nagyon ötletesen 1..24-ig vannak feliratozva. :)

    Ez a fémes visszhang nekem a v1-is megvolt. Amikor stem felfelé nekicsapódik a kapcsolóház tetejének, a plate elviszi ill fel is erősíti ezt. Lefelé az o-ring szerintem kioltja az ütközés hangját. Főleg a feleségemet zavarja, de ha csend van körülöttem, akkor engem is.
    Az a baj, hogy a CM-nél a plate és a PCB közé sajnos nem lehet berakni semmit, hogy ne zengjen, kivéve ha bevállalod a kapcsolónként 6 láb ki és beforrasztását.
    Ebben remélek előrelépést a Gateron Silent Reddel, a plate alatti filccel és a mostaninál vastagabb PBT kupakokkal, meg esetleg egy desk mattel. Ha ez sem elég, akkor jöhet a lube.
    Ha az sem...akkor vagy kivárom, amig lesz nem áttetsző Ikki, vagy megpróbálom a GMMK Pro-t.

    @F34R:
    A karcosságot a hangra érted, vagy a taktilis érzetre? Utóbbin az o-ring nem segít, ezért váltok Red-re a halkítás mellett. :(

    M.

Új hozzászólás Aktív témák