Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galocza

    aktív tag

    válasz Alan[HUN] #63153 üzenetére

    @copass & @Alan[HUN]
    hát, drága barátaim, borszasztóan köszönöm időtöket, fáradozásotokat s segítségeteket, de innentől csöppet túlmutattunk képességeimen 8).
    igazából onnantól kellett volna csöndben maradnom, h Alan írta, h alapból nem lesz rosszabb, mint a ck550...
    logo-t csak azért kérdeztem, mert az előző bill a4tech b120 volt (amit újként szerettem, ck550 után szenvedés, s most azt használom, amíg ez a dolog meg nem oldódik), s ott naon szolid a billvilágítás, de van szemfacsaró nagy logo, ami elnyomja a billvilágítást 8). piros nem zavar amúgy, csak kék/lila - az naon bánCSa a szememet...
    numerikus bill köll, munkához sokat kell táblátazozni, számológépezni, adatbevinni (itt halt meg a ck550 is - num bill), szóval végignézem a redragon kínáltot, de eddig a nem-világító logo miatt a
    mitra rgb a befutó.
    mivel a déluntánt/estét eddig dühöngéssel, levérírással, infokereséssel töltöttem, vissza kell húzzak dolgozni: a b120 ugyan "ragad" és fura a ck550 után, de legalább nem rendelek 100 doboz gyógyszert 10 helyett, se 22-t 2 helyett vele (ez volt a ck550 baja)... 8)
    még egyszer hálás köszönet,
    g

  • galocza

    aktív tag

    válasz Alan[HUN] #63153 üzenetére

    mire leírtam a dolgokat, a felét elfeledtem. most átolvastam az egész eddigit, s kellett volna + kérdést feltennem.
    - mi az, h pengenek? csak hangról van szó (az rohadtul nem izgat, szomszédok miatt állandó anc fejhallgató), vagy érzet/funkció?
    - bumpra van megérzésem: kicsi ellenállás, rövid út? (asszem nekem egyik sem baj, bár nincs nagy összehasonlítási alap mechanikusok terén.)
    (amit 2 éve kitanultam, rég elfeledtem. outemu, gazzew - ezekre nem is emlékszem. vénemberről van ám szó, örülök, ha arra emlékszem, mi tegnap volt, s holnap lesz 8).)

Új hozzászólás Aktív témák