Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Ringman #51836 üzenetére

    Időről időre előkerül az a gondolat, hogy gyártassak velük egy billzetet a 3 évvel ezelőtti elképzelésem szerint.
    Most már nyitottabban állnak a custom igényekhez, és nem erőltetik a Leopoldtól "örökölt" dizájnjukat, hanem választható cherrysebb is (még ha Helvetica fonttal az eredeti helyett, de annyi baj legyen. Scooped F/J-t is el tudom engedni.)

    De még mindig az tart vissza, hogy csendes, de erősen taktilis kapcsolót szeretnék, ők meg csak Cherryket használnak (az újabb csajos billzeteikben alkalmazott sajátmárkás Sakura és Rose kapcsolóikon kívül, de azok lineárisak)

    Cherryben meg:
    - Silent Red? nem taktilis, de csendes (irodába biztos jó lenne, csak nem tudom, milyen rajta gépelni)
    - Brown? nem elég taktilis, o-ringezve tűrhető hangú
    - Clear? túl kemény, o-ringezve mondjuk még nem próbáltam. (túl lusta vagyok USBsíteni a battleshipet a kipróbálásához)

    De V +50$-t kér az MX Clear opcióért, szóval árban úgy már nagyon nem nyerő.

    Jobban szeretnék valami modern, 68-75gr körüli Silent Cleart, de az V billzetnél csak kapcsoló cserével oldható meg. :W

    Így legalább nem kell azon gondolkoznom, hogy el akarok-e költeni minimum 60k-t egy fehér magyar billzetre :DDD

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák