Keresés

Hirdetés

  • Filléres Redmi érkezett

    ma Az A3x nem kapott nagy bemutatót, egyszer csak felbukkant.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Read Only Memories: Neurodiver teszt

    gp A 2064 folytatása négy teljes évet csúszott a legelső tervekhez képest – a jövő transzhumanista világa még mindig roppant érdekes, a történet azonban már nem robotok, hanem agybúvárok körül forog.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skullwipe

    senior tag

    válasz #74018560 #36942 üzenetére

    Ugye, hogy nem olyan szörnyűséges. Éppen ma újra megnéztem, hogy mi a helyzet vele. Most már látszik azért, hogy meg lett nyomkodva a V500. De nem éreztem, hogy bármi gond lenne vele, a mártogatós kupakon kívül, plusz hogy minden nagyon közel van egymáshoz. Mellette volt a V700S, az is clicky verzióban. Annyira jól érződik, hogy mikor kattan, kellemes is a hangja, nekem való a clicky. Azon meglepődtem, hogy van ki rakva felénk Asus Strix Tactic Pro, nem néztem meg alaposabban, nem tudtam eldönteni a kapcsolót, de biztos brown volt ebben is. A4Tech Bloody B740A, ez viszont egyértelműen valamilyen lineáris black volt. Határozottan más egy ilyet nyomkodni, sokkal jobban értem már a különbséget, de meg nem tudom mondani, hogy ez a black mennyire lehet karcos, nekem így elsőre nem tűnt annak, csak azt éreztem, hogy clickytől egyértelműen eltér a karakterisztikája, erősebb rugójú. Az A4 jobb shiftje, nagyon akadt (meg se mozdult a kapcsoló) off center nyomva. Nem ellenőriztem, hogy a stabilizátor hiányzik vagy ezt most komolyan gondolták. Arra koncentráltam most rá, hogy a kupakok mennyire mozognak, és ez mennyire hangos. Egyenként ellenőrizve, valamint a kézfejjel való finom oda-vissza sepregető mozdulatokkal lehet kideríteni. Szerintem bőven nem olyan súlyos a helyzet egyiknél se hangban, kilengésben. Sokkal súlyosabb volt egy némelyik membrános, volt persze olyan ami szépen roppanósan pattogott még mindig. A Romer-G, egyáltalán nem tetszik, volt több fajta is már kirakva a márkától, nem tudom miért jó ez.

  • vlevi

    nagyúr

    válasz #74018560 #36942 üzenetére

    Nálam viszont negatívum, hogy
    - nincs numpad,
    - összenyomorították a funkcióbillentyűket,
    - nincs hézag a billentyűzet fő része, és a kurzorgombok között.
    - és a kurzorgombok fölötti blokkot lejjebb tolták egy sorral.

    Én megőrülnék, ha ezen kellene egész nap dolgoznom :)
    Persze, ha csak a két shift közötti területet használod, akkor még akár jó is lehet.

Új hozzászólás Aktív témák