Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TYÜTYI2006

    tag

    válasz qisqaqas #19047 üzenetére

    Köszönöm a választ.
    "Másik: Ha megunnád a keycapeket ki fogod tépni a hajad mert nem standard a bottom row. 6.25u space helyett 6,5u. Emiatt óva intenélek ettől a modelltől." erről sajnos fogalmam nincsen, hogy mi ez konkrétan. Ha tegyük fel mondjuk _Kínából rendelném olcsóbban az egeret, ajánlották Kínát egeres topikban (G400S), akkor az ottani áfát kérnék, nem a 27 %-ot. Vagy esetleg nem jól tudom, hogy az ottani új árnak tartalmaznia kell az ottani áfát?

    Ha a kizárni kívánt az ansi kiosztás, az miért lenne jobb? Nincsen például billentyűje az Í betűnek, de talán az Ű betű sincsen meg. A G15-ömön is megvan, (angol kiosztású), semmilyen gondot nem okoz, akkor se volt nehéz megszokni, hogy nincsenek ráírva az ékezetes betűk.

    Az eddigi csuklótámaszomnak nincsen semmi baja, miben jobb a zselés, azt sem tudom, sőt még nem is hallottam róla. A numpadot szokom használni, tehát kell az is. Leginkább szerintem, red, vagy braun lenne jó, a black, blue felesleges talán. A tactilic feedbackról semmit nem tudok. Ami tetszik, hogy van USB3 is, az USB2 mellett. A több fokozatú világítás, és kikapcsolhatóság, valamint a hangerő szabályzás némítás. Illetve azt olvasni, hogy jó anyagból van, masszív. Ha G430-am lesz, az úgyis USB-s, tehát az mindegy, hogy hang csatlakozás van e rajta. A felhasználása általános lenne. Tehát játék is, gépelés is, netezés is.

  • nyunyu

    félisten

    válasz qisqaqas #19047 üzenetére

    45€ szallitasi dijjal egyutt a hatar, amig EUn kivulrol vammentes a cucc.
    Elvileg 22€ felett kene AFAt fizetni, de altalaban azt sem szoktak szamolni 45€ alatti tetelnel.
    Maganszemely meg ugyis giftet ir ra a csomagra, azzal meg nem szoktak foglalkozni, ha billzetrol vagy egerrol van szo.

    EUn belulrol meg tokmindegy mennyi, mert nincs vam, es az elado orszagbeli AFAt kell fizetned, ami biztosan kevesebb, mint a magyar 27%.
    De hasznalt cuccokra jellemzoen nem szoktak szamolni.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák