Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz tDr1v3r #18004 üzenetére

    Meg is jött. Hmm, nem is olyan rossz... :)

    Nagyon jó a gépelési érzet, és meglepően kevesen ütök félre. Ha sikerül is, az a rövid enter miatt van... most magyar kiosztáson nyomom így leginkább az ű karaktert cseszem el (mint előzőleg tettem is), gondolom sejthető hogy az enter-rel. Hát, IRC-zni is csak angollal fogok... de ott meg pont nem a megszokott helyen van az írásjelek helye. Hát ez ilyen...

    A billentyűzet minősége (hopp, notice how i elrontottam az ű-t megint) viszont nagyon jó, hasonló matt rubberized felülete van a háznak és a gomboknak mint az Abyssus patkányom felső részének. Imádom, nagyon minőségi. De a két LED sajnos zöld, nem kék, így annyira nem megy az egérhez... de lekapcsolható nyugodtan. Meg cserélhető is 3 évvel a garancia lejárta után.

    A formátum viszont teljesen jó... lenne. Maga a tenkeyless kivitel pazar, igaz még nyúlkálok a numpadért spec karakterek (csillag, perjel, ilyenek) de nagy gond nincs belőle. Kicsi a billentyűzet (hopp, ű újra elb*szva), a tenkeyless formátum remek, az ANSI meg... szokni kell de nem rossz. Viszont tényleg nagyok a gombok alul... így bizony vicces lesz ha majd az OS, ALT gombokat le akarom cserélni. GeekHack-en egy átalakított billt találtam, majd rákérdezek a tagnál hogy milyen modifiereket használt. De a spacebar bizony 100% hogy nem lesz cserélhető... bár lehet megpróbálom a Razer-nél megkérdezni hogy van-e eladó Mac-es gombsora (ugye ők régen gyártottak OS X-re tervezett BW-t is).

    A blue switch viszont tényleg hangos. Nagyon...nak annyira nem mondanám de tényleg hallható. Skype, iMesage mellett totál kihallatszik, elég durván. De tényleg nagyon jó nyomásérzete van az MX Blue switcheknek, tetszenek. Bár lehet a Brown-ra kellett volna ráutazni... de hát ez van, a piacon talán ez az egyetlen normális árú TKL mecha így is.

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák