Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz giigz #87547 üzenetére

    Nekünk 4eve(vagy tobb. Passz) volt egy meganeunk 2000-es, 1.4,16v sedan.

    Egyszer volt vele gond ,leállt computer miatt (nem
    Tudom milyen hibával ) kivették, es tökéletesen működött onnéttól fogva

    Kategoriabeli autókhoz képest sztem sokkal kényelmesebb komfortosabb, dizajnosabb,stb.

    AAA autóba vettük (elvileg rossz a híre mi akkor is ket autót vettünk tőlük. Egyszer egy swift hibátlan volt ez is, utana meg a megane. Ennek egyszer volt baja es azt is javítottak az AAA autóba )

    Es ezt viszonylag laikusként mondom mert nem értek olyan szinten az autókhoz mint ti.

    Neg van az a mondás (persze néha vannak kivételek is ) rossz auto nincs csak rossz tulaj vagy valami ilyesmi.

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

  • Qru

    MODERÁTOR

    válasz giigz #87547 üzenetére

    Igen mindenből ki lehet fogni vackot. Haver alatt pont most állt meg a MK2-es Octavia (menet közben elszállt a fék (vmi elektromos hiba volt) kézivel állt meg), pedig az agyon dícsért német technika...

    Nincs tökéletes autó tudom de... Fater puntója egy '98-as MK1-es Punto soha semmi nem romlott el benne, a kormányöszekötőn és a kopókon kívül semmi sem volt cserés. Pedig az egy szintén lekutyázott olasz autó... Ez nem hit vita ezek tények amit nem muszáj elfogadni de attól még létező, igaz dolgok.

    De azért szépítek: ismerek elégedett Renault tulajt akik vígan közelkednek gond nélkülk 1,2-es Thaliaval, 1,6-os Fluance-al meg 1,8-as Laguna-val. És végülis te is elégedett vagy vele mint olvasom (még akkor is ha egy vödör pénzt locsoltál rá, hogy menetképes maradjon).

    Ismered a mondást: Csak hétfőn és pénteken gyártott autót nem szabad venni. :D

    #nincsbennetarcsi

Új hozzászólás Aktív témák