Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz runner 125 #57371 üzenetére

    Hát nézd... Ahogy számolom ami neked kellett az úgy kb 0,1m2. Vágás költség mi? Mintát kellett vágni? Vagy csak rávágni ívben az autóra? Mert az nulla.
    Max annyi lehetett, hogy a teljes tekercsszélességet felszámolták. Ami ha jól rémlik 137cm. De akkoris ami neked kell az durván 14x137-ben kifér. Az még mindig csak 0,2m2. Plusz felrakás. Ami ilyen méretnél nulla.
    Én is felrakom bármikor. De azt hiszem ezt a fóliát hőlégfúvóval fixálni kell. De ez se nagy dolog.

    Ez nálunk listaáron olyan 2.500 Ft + ÁFA lett volna maximum (persze áfát nem muszáj kérni).
    De pl az én főnököm is úgy van vele, hogy 2 ezer alatt meg se mozdulunk. De szvsz ez ami neked kellett egy cigiszünet alatt megoldható feladat. A 2.500 forint kompletten a 4db csöpp fólia + felrakás, bőven jó érte. Nem tudom neked mennyiért csinálták.

    Itt nálunk a srácok komplett lökhárítókat meg motorháztetőket vonnak be ilyen fóliával. Vagy múltkor pl egy erdész terepjárójának a teljes oldalát. 7centit meg 4 centit rátenni van értelme? :)

Új hozzászólás Aktív témák