Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz szőröscica #217532 üzenetére

    Köszi!

    Na, az jól hangzik, 1.5-tel szerintem nagyon jól fogja mozgatni ezt a méretet/tömeget, és a DSG is tuti kényelmes lesz, ha nem a saját zsebemre menne, hanem cégesként választanám, akkor én is bevállalnék egy ilyen kombinációt :)
    Melyik felszereltségi szintet kapod majd, illetve extrákból miket kértél bele?

    Egy H Astra kombiból ültem át, ami már 17. évét töltötte, ahhoz képest eddig komfortban és menetzajban is jobbnak tűnik (a különböző szolgáltatásokról nem is beszélve, pl. Android Auto).
    Jelenleg még csak pár kilométert vezettem, így még elég kevés a tapasztalatom.
    2 héten belül megyünk majd kb. 150 km távolságra, autópályázással együtt, addigra több tapasztalatom lesz, illetve az autópályán kíváncsi leszek 130-as tempónál ezekre én is, az Astrában nagyon kellemetlen volt már a zajszint, igaz ott csak 5 fokozatú kézi váltó volt, ennél a sebességnél már 4k körüli fordulatszámon pörgött a motor.

    szerk.: Qru: köszi! Én is úgy voltam vele, hogy az Astra is 105 lóerős volt, előtte a 206 is 110 lóerő, azokkal is bőven el tudtam járni, így ilyen árkülönbségnél nem erőltettem a nagyobb motort.
    Casco az alap! :K

    Paxker315: köszi! A t-roc hogy tetszik? Illetve a kamiq-ot miért cseréltétek?
    Igen, szerintem a saját ár- és méretkategóriájában egész jó választás, nyilván mindenkinek mások az egyéni igényei, de rengeteg tesztet és árlistát átnézve nekem ez tűnt a legjobbnak, pedig kb. előtte még nem is hallottam erről a modellről. :))
    Igen, én is - jó dolog, hogy van kijelző az autóban, de ilyen alap dolgokat, mint a klíma kezelőszervei ne rakjanak már menükbe, ezeknek jó ha megmarad minden fizikai gomb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák