Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    válasz rbalint88 #176883 üzenetére

    a kia és i30-nak is a gördülési zaját hallod, részben azért, mert a motort meg kb nem is hallani. Nekem volt kia ceed, meg i30 is, igaz eggyel régebbi változatok, de a gördülési zaj mindkettőben jelen volt.
    A tipoban érdekes módon szerintem jobb a hangszigetelés (140-nél kényelmesen beszélgetsz a mögötted ülővel), viszont sokkal rosszabbak a belső anyagok az ajtókon és a kapcsolók minősége,ergonómiája is rosszabb.
    Amúgy minap ki kellett szednem a csomagtartó filcet, mert sikerült beborítanom egy kis vizet, meglepődtem, mert az is szivacsos, kb 1-1,5 cm vastag.
    Én ezzel úgy vagyok, hogy 7M-ért nem vennék ceed-et, annyiért már optimát, mert 7M-ért még ugyanaz az autó több extrával, gondolok itt a hangszigetelésre és az ajtókárpitra.
    Mondjuk vannak gyártók akik magasabb felszereltséghez az ajtó kárpiton is változtatnak és van amelyikben még az ülés is más, a hyundai kia-nál ezt nem vettem észre, amig egy vw-nél fiatnál meg igen.
    Ja minap derült ki, hogy a motor hangszigetelése is kimarad a magyar piacra gyártottból, de ami eredetileg nyugatra lett szánva pl. kia ceed launch edition abban meg van, furcsa dolgok ezek....

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák