Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz orvil #16513 üzenetére

    Nah látod, ha nem vagy szűkszavú, rögtön árnyaltabb a dolog.

    Az általad felsoroltakra figyelek. A pohu szerint a km óra nem volt basztatva, de az autó előéletét ellenőrizve kiderült h németben volt üzembe helyezve és használva 1 év és 50k km-ig. A kereskedő megadta a tulaj számát. Tehát nincs eltünedezés.
    Az alkatrész valóban nem olcsó, de én szeretem a kocsimat,és mindent megkap ami telik. Ebben az is benne van néha h a fizetésig várnia kell, de ha csere akkor csere. A vwben most is minden alkatrész audi. Semmi meglepetés nincs ha egy 1xű szilent 18-20k. Elmondhatom h az elmúlt 6 évben volt alkalmam a legtöbb hibához. De pölö a triptronic nem kért semmit az olajon és szűrőn kívül. Ezen túl nagyon kímélően vezetem. Okot nem adok a meghibásodásra, még ha meg is történik, nem kell rögtön farkast kiáltani.

    Most értem vissza a személyes tapizásból.

    Az összes látható helyen lévő csavar még az eredeti festéssel van, bontatlanul. Az alján valóban látszik olaj folyás, de az is h a környezetvédelmi tálca fele hiányzik ami egy alsó felütésre vall. Ebben az esetben az olaj könnyen jöhet egy dekli elmozdulásból.
    Mentem a motorkocsival 8km-t. Visszaállítottuk a helyére -fehér murvára- és több mint egy órán át próbálgattam az elektromos bizgentyűket. Ez idő alatt egy csepp olaj nem hullott belőle. A kocsi nem nyiszog, nem rozsdás és csak felületi karcok vannak a fényezetlen lökösön.
    A klíma érdekes: anyósülés felől hűt, középen langyos és a vezető felől meleg. Sztem nem kompresszor, de a kereskedő hétfőn viszi kivizsgáltatni.
    A váltó, lévén nekem is tiptronic van, messze szebben teszi a dolgát mint a passatban: nincs benne semmi nyersség.
    A motor felső régiója csont száraz és poros.
    Ha az adagoló és a csúcsok olyan állapotban vannak mint a 13 éves passatomban, akkor az örök élet plusz egy nap nekem: csak shell vépóver megy bele, és szervizelve van rendesen.

    Ne csak nézelődj - vedd meg végre a kocsinkat! ;)

Új hozzászólás Aktív témák