Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SZATA

    senior tag

    válasz giigz #10404 üzenetére

    Nagyon tetszik, mindenki megcsodálja, ma még az utcán is megszólítottak, h mennyit fogyaszt. Ha valaki, akkor én nagyon fáztam ettől az autóvásárlástól, mert nem értek hozzá. Aztán végül is jól sikerült, de ez igazából csak pár hónap múlva derül ki.

    Az autó szinte gyári állapotban van. Belül is a 3 évvel fiatalabb Thalia-nkhoz képest is jobb állapotú, pedig abban sincs sok km. Tetszik, h sok pakolóhely van benne az autó méreteihez és az ráncfelvarrás előtti verzióhoz képest, meg hát vágytam már egy kis elektronizációra a full manuál Golf után – ablak, tükör, kp. zár. Jól megy, pörgős, de majd kíváncsi vagyok hétfőn munkába menet-jövet a hegyet hogy bírja (Kapy út), mégis csak 1.2-es. A fényezése is nagyon szép, már megbarátkoztam vele, h fehér, az alufelni is sokat dob rajta, egyből kiugrik a fehér autók tömegéből.

    Te mit, milyet vennél?

    AMD Power: Köszi, neked is Clio-d van? Milyen kormányzárra gondolsz? Az esernyő, vagy a teljes kormányt lefedőre, esetleg balta? Esernyős volt itthon, azt ráraktam.
    Nem gáz megbontani, buherálni egy mai autó elektronikai rendszerét egy kapcsoló miatt?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák