Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • TexT-BoY

    addikt

    válasz bajuszati #7843 üzenetére

    HONDA Civic 1.5 GTICoupé...93....480k
    Ilyenről nem tudok hogy létezne, valószinüleg te az 1.5 90le-s 3ajtós 5.generációs civicre gondolsz, de az sose volt GTI, mivel a honda nem használt ilyen jelölést.
    Én ezeket egészen biztos NEM venném:
    FIAT Bravo 1.6 SXhatchback...97....530K
    OPEL Corsa 1.0 12V Champion...98....480k
    VOLKSWAGEN Polo 1.0hatchback...98...480k
    utóbbi 2 nagyon vérszegény, az első pedig nekem sose volt szimpatikus, és amióta osztálytársam jár vele mégkevésbé tetszik.

    HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

  • lsc

    nagyúr

    válasz bajuszati #7843 üzenetére

    Ezek közül a Corollát ajánlanám , saját tapasztalat alapján /kettő van a családban / , ezek még japánban készültek , ez a minőségükön meg is látszik . A hatchbak gondolom 5 ajtós , a kategóriájához képest meglepően tágas , a fogyasztás nem megy 8 l fölé még télen sem .
    96-ban jött be az 1.4-es , ez egyébként az előző 1,3-as motor , csak az 88 lovas , ez pedig vissza van véve 75-re , viszont a nyomatéka pár Nm-rel több /a nyugati biztosítási kategóriák miatt lett visszavéve /, vezettem mindkettőt , nem igazán észlelhető a különbség . Arra figyelj , hogy a karosszéria gyári legyen , akkor semmi gond nincs vele , még ilyen idős korban sem , viszont ha törött volt , akkor ez a javítás minőségétől erősen változó . Az alkatrészárak nem igazán magasak /jó , pl. a tetőkárpit 110-e körül van /, és nagyon ritkán kell , a kopó és cserélendőn kívül még semmi nem kellett pluszba . Amennyiben egy olyan kocsi kell , amibe szinte csak tankolni kell , és nem fontos a külső /szerintem nem csúnya , igaz van szebb is ezektől / akkor én ezt ajánlom . Amennyiben nem a Corolla , akkor a két másik japán közül választanék , a többit én hanyagolnám . A két másik japánnál mé esetleg annyi , hogy mivel azok sportosabb modellek , sokkal több közöttük a törött , széthajtott , a választásnál érdemes jól átnézni őket .

    Az élet kegyetlen .

  • Füge007

    senior tag

    válasz bajuszati #7843 üzenetére

    Szia!

    Ezt felejtsd el, ha jót akarsz magadnak, FIAT Bravo 1.6 SXhatchback...97....530K
    Nem vagyok Fiat ellenes, de ez nagyon elbaszott verda.

    Szerintem is a Japán márkákat favorizáld.

    Füge

Aktív témák