Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor1337

    újonc

    Sziasztok! :)

    Szeretném a segítségeteket kérni egy streamer pc összerakásához.
    A cél: 1080p - 144Hz
    Keret: 500e Ft

    1. Mire fogod használni a gépet? Streameléshez,Gaming
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel? Nincs alkatrészem
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged? Komplett PC
    4. Mennyi a kereted rá? 500e FT
    5. Mekkora a monitorod? Nincs monitorom
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél? Abszolút nem vagyok elkötelezve illetve nem igénylek semmilyen speciális designet :) Csupán izmos, időt álló pc-t szeretnék ami megállja a helyét 2021 ben.

    Köszönöm a választ

    [ Szerkesztve ]

  • Gabor1337

    újonc

    válasz palfitom #162135 üzenetére

    Köszönöm az összeállítást!

    A pc szuper ezt fogom választani.

    A vga-val kapcsolatban tudnál ajánlani egy másik opciót ehhez a confighoz amit összeírtál? Sajnos a használt termékekkel bizalmatlan vagyok, új vga-t szeretnék vásárolni.

    Ár kategóriában 170e FT ért maximum. Ugyanis ennyi maradt a vgara.

    monitort,bill,fules,eger stb is bele kellett kalkulálnom amivel így is túlléptem az 500e Ft-ot. Így a vgara 170Ft maradt.

    Az se probéma ha esetleg ebuyról, vagy más külföldi oldalról kell megrendelni csak ne legyen használt :)

    Köszönöm a válaszod

  • Gabor1337

    újonc

    Sziasztok, szeretnek pct vasarolni 225.000 - 250.000Ft ertekben.
    4Ks tvre lesz megosztva a kep, intel parti vagyok, a vga ra szeretnem a legkevesebb hangsulyt fektetni, helyette inkabb erosebb processzorra es tobb memoriara gondoltam, hogy veletlenul se forduljon elo akadas ha meg van nyitva 20 chrome ablak, mellette kulonbozo jatek kliensek ahol szintet 10+ ablak van megnyitva, iponnal szeretnem majd megvasarolni, koszonom a segitseget.

    [ Szerkesztve ]

  • Gabor1337

    újonc

    Sziasztok,

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok? Elsősorban mely játékok?
    Szeretném ha akadás mentesen működne a pc, különböző játék szoftverek egyszerre 10-15 ablakban futnak, mellette dc, chrome ( sok ablak ), ami 4Ks tv-re lesz megosztva,
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    Nem rendelkezem semmilyen alkatresszel
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Komplett PC, ( monitor,bill,eger,fules - velük rendelkezem)
    4. Mennyi a kereted rá?
    250E Ft
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya és processzor választásnál is lényeges szempont)
    Samsung UHD 4K 108cm TV
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél? Nagyobb értékű komponensekből mehet-e használt, vagy mindenből bolti új kell?
    Intel párti vagyok, a külső tényezőkön szerintem tudunk spórolni, ( ház stb )
    SSD-t szeretnék mindenképp.
    Az iponnal szeretnem majd megvasaroli az osszeallitast.

    Előre is köszönöm a segítséget. Üdv: Gábor

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák