Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bundulo

    újonc

    Sziasztok!

    A napokban vettem egy ismerősömtől egy AMD RX570 4gb. -os videokártyát, és szembesülnöm kellett vele, hogy annyira elavult a mostani setupom (a híres 16pines fujitsu csodaalaplap és táp), hogy nemhogy kihasználni, de még csak kipróbálni sem tudom vele..

    Játékra vásároltam és fogom vásárolni (A photoshoppon kívül) az egész gépet, még 14 éves koromban voltam nagy szerelmese a gép építésnek és az egész témának, szóval habár gyakorlatilag azóta már semmilyen háttér tudásom nincs, össze tudok szerelni egy gépet, szóval alkatrészenként venném mindenképpen, hogy olcsóbban kijöhessek. A videókártyán kívül viszont szerintem semmit sem tudok megtartani, mert az alaplap és táp katasztrófa, a processzorom egy 2400 i5. kb. 120000forintot szánnék a maradék alkatrészekre. +-20000 forint még belefér, de ha olcsóbban is tudnék olyan setupot összeállítani, amivel kitudom használni a videókártya teljesítményét, vagy esetleg még jobbat is ki tudnék hozni, rászánnám azt a kis pluszt mindenképpen! Előre is köszönöm a válaszokat és segítségeket minden téren!!!

    Szép estét addig is!

Új hozzászólás Aktív témák