Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lToulus

    csendes tag

    válasz #58682368 #126017 üzenetére

    A teljesítmény javára lemondasz a kinézetről, vagy az aranyközéputat választod?
    Igen ez jó dilemma... :) mert van házam ami működik... szóval.. lehet hogy minden csicsa gondolatt "kuka" lesz.. röviden igen.

    Mindenféleképpen ATX szabványt szeretnél, vagy az olcsóbb mATX is jó lesz?
    Hűtés szempontjából gondlom hogy az ATX jobb lehetőséget kínál illetve kényelmesebb az összeszerelés egy nagyobb házban,... de nem vagyok a téma szakértője. szóval nem feltétel.

    Ragaszkodsz a vízhűtéshez, vagy egy olcsóbb, jobb fajta léghűtés is megteszi?
    Ez is olyan hogy nem ismerem az összes hűtött, de jobban örülnék egy vízhűtéses rendszernek mint egy léghűtésesnek.,

    Az SSD vásárlás halasztható, mondjuk a videokártya csereidőpontjáig?
    Nem, már a mostani gépben is ez van és már nagyon megszoktam.

    Tápegységből fontos a moduláris kábelezés és a kábelharisnya kinézete, vagy ezek nem mérvadók?
    Igen.. fontos:) de ha ezen múlik hogy osztállyal jobb komponens kerüljön bele akkor elég sima is.

    Egyéb igényeid vannak?
    Ami az én gondolatom. hogy olyan alapra építeni ami 4 év múlva is teljesen használható és csak a VGA keljen rajta 1-2 évente fejleszteni ha úgy érzem szeretnék játszani a high end játékokkal "fullmegaultrán".
    Ezért gondoltam hogy egy közel felső kategóriás cpu, és egy közép kategóriás vga jó választás lenne.

    [ Szerkesztve ]

    Zalman Z9 Neo; FSP 700 Hydro; Asrock 320m-hdv; AMD Ryzen 3700+; Asus 1060 GTX 3 GB; 2*16 GB DDR4 3200;

Új hozzászólás Aktív témák