Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Sonec

    tag

    válasz #65675776 #1 üzenetére

    Szeretnék venni egy új gépet. Nemtudom számít-e valamit de szinte csak játékra lesz használva :)

    Szeretném kérni a segítségeteket

    1. Mire fogod használni a gépet?

    Leginkább játékra. 1280*1024-ben

    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel most?

    Csak maga a gép kell.

    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Ami a gépházba kell:D

    4. Mennyi a kereted rá?

    100-120.000Ft

    Üdv

    Sonec

    [ Szerkesztve ]

    LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

  • gukker

    csendes tag

    válasz #65675776 #1 üzenetére

    1. Mire fogod használni a gépet?
    Játszani, Kéne valami jó gép. 100-150K-m van rá. Mit ajánlotok?

    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel most?
    [link]

    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Nekem a mostani is megfelel, de egyszerüen rossz tudni, hogy a gépem már elavult.(no comment pls)
    - 750GB-1Terrás winchestert szeretnék.
    - Egy olyan házat ami szellőzik, de mégis olyasmi mint Raidmax Ninja:

    -Egér, billentyűzet, monitor, hangszóró,hálózati kártya, Nem kell!

    4. Mennyi a kereted rá?
    1. Tipikusát akkor javitsd.
    100-150k

    5. Mekkora a monitorod natív felbontása? Milyen felbontáson játszol?
    Max, fejből nem tudom.
    Videókártyám: Nvidia 8600 GT

    Válaszokat Privát üzenetekbe jobban szeretném..

    Miután készitettem egy topikot és ide kell irnom azt meg törölni akarják. Remélem tetszik a formázás :U

    [ Szerkesztve ]

  • rpiika88

    csendes tag

    válasz #65675776 #1 üzenetére

    Sziasztok,

    Nem igazan szoktam forumot hasznalni, remelem jo helyre irok...

    Szal a helyzet az h uj gepet szeretnek venni, gamer konfigot. Sajna nem kovettem a hardveres hireket mostanaban, ill. nem is vagyok a tema nagy szakertoje, ezert szeretnek kerni tanacsot toletek.

    AMD - Intel, Ati - Nvidia, nincs kikotesem, egyiktol sem zarkozom el, eddig intel - nividia procim / kartyam volt, meg voltam elegedve veluk, de amint mondtam nem ragaszkodom egyikhez sem.

    A regi alkatreszekrol annyit, h ugy ahogy van megvalok a regi konfiguraciomtol, tehat mindenbol uj kellene.

    Az ar.: kb. 200-250e Ft. a max, de persze minnel olcsobb annal jobb... :)

    Ezen kivul kint elek UK.ban ugyh Ebayrol v mas oldalrol free kiszallitassal talan van lehetosegem
    olcsobban beszerezni 1-2 dolgot.

    amihez kernek ajanlast:

    alaplap, proci, ram, videokartya, tap, esetleg hutes, HDD

    oszinten megmondom nem sok jatekkal jatszom, szinte csak Blizzard jatekokkal, amire szeretnem most a konfigot osszerakni az a SC2 ill. majd a Diablo III, de nyilvan ha mar veszek gepet olyat szeretnek ami a kozeljovoben kiadott jatekoknal nem fog teljesen cserbenhagyni.

    Az arat iranyarkent adtam meg, ezert ha ugy gondoljatok kevesebbol ki lehet hozni 1 ilyen konfigot akkor kerlek irjatok le az ajanlasotokat, es igy tobb maradna "felesleges" periferiakra mint hangfal, fules stb... :)

    Valaszokat varom elore is koszi.

    ui.: elnezest az ekezet es a helyesirasi hibak miatt, kicsit elszoktam attol h magyarul irogassak :P

  • harry

    veterán

    válasz #65675776 #1 üzenetére

    Sziasztok, egy szülői gépújításhoz kérnék pár tippet. Van monitor, bill, egér, hangfal, gépház, vinyó, vagyis ezekre lenne szükség:
    - Alaplap: egy AM3 lapban gondolkodok. Nem ismerem a kínálatot, de gyanítom, lehet kapni megfelelőt 17k körül vagy olcsóbban is. Tetszik, mert bőven erős, újítható, olcsó, integrált VGA-val szerelt, stb.
    - Proc: gondolom valamilyen AM3 Sempron. De nem tudom, milyen ár-teljesítmény mutatók vannak, milyen spéci verziók, több mag, stb.
    - Táp: 300W FSP talán, vagy hasonló. Majd ránézek tápos topicban is.
    - Mem: valamilyen DDR3, 1GB elég.

    És a szokásos dolgokra lesz: net, skype, mail, fotónézegetés, doksikezelés, stb.
    Ha jól számolom, ez így megúszható 35-40 körül, igaz? 15-18k lap, proc 8-10k, táp 5-7k, mem 5k.
    Esetleg jöhet más tipp is, bár én ennél az alapnál maradnék, csak konkrét típusok érdekelnének (adott kategóriában melyik lap a jobb, 1-2k-val drágább akkor is megéri, melyik ram márkát érdemes megvenni, vannak-e hibás szériák, stb).

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

  • halisa

    tag

    válasz #65675776 #1 üzenetére

    Sziasztok !
    Segítsetek nekem. Egy teljesen új gépet raknák össze kevés pénzből: GA-P55A-UD3 alaplap, i3-530 proci , memória még nincsen, ATi Radeon HD 4890 videokártya az megvan.
    Ez így kezdésnek milyen? Újabb játékok elfussanak rajta (COD,MOHA,NFS...stb) ha nem is full grafikán,de azért élvezhető legyen ( játék, filmek, internet). Később a procit majd lecserélem . Köszi a segítséget.

  • Andromedius

    csendes tag

    válasz #65675776 #1 üzenetére

    Sziasztok!

    Először is Boldog Karácsonyt mindenkinek!

    Elolvastam az 1. hsz-t, ez alapján kérnék tanácsot.

    1. Mire fogod használni a gépet?

    Alapvetően játékra kéne, illetve olyan dolgokra, amik kevésbé gépigényesek mint a játék: internetezés, letöltés, tanuláshoz office programok (word doksi írás, excel, esetleg power point stb.)

    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel most?

    Monitor, bill., egér, hangfalak van, semmi más nem kell, csak egy teljes komplett gép, de abból minden.

    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?

    Amivel "több" mint az általában itt olvasott configok, hogy egy wifi kártya mindenképpen kéne bele, mert a lakásban így van megoldva az internet megosztás.
    A monitor 22''-os full hd, DVI bemenettel, szóval ehhez kéne kártya.De nem kell olyan kártya, hogy a legerősebb játékok is fullon menjenek, nem dől össze a világ, ha nem lehet teljes felbontással kihajtani a monitort.
    Esetleg ha lehetne a gép intel procis, de az sem életbevágó.

    4. Mennyi a kereted rá?

    Most olvastam a legfrissebb Gamestart, ott azt írták a gamer konfigokról, hogy 100K alatt nem érdemes gépet építeni, 200K már elég jó gép, és 300K ami a jelenlegi csúcs. Nem tudom ezek mennyire jó összegek, de kb. 150K a keret, és az előzőek alapján úgy néz ki, hogy lehetne egy használható konfigot összehozni.

  • válasz #65675776 #1 üzenetére

    sziasztok játékra szeretnék gépet összerakni adhatnátok tippet nekem!

    Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

  • harry

    veterán

    válasz #65675776 #1 üzenetére

    Sziasztok, szülőknek jó lenne összerakni nemsokára egy jobb gépet, ebben kérnék pár tippet. Cél: net, video chat. Ehhez kéne lap, proci, mem, táp, talán nincs más.
    Amire gondoltam:
    - AM3 lap integrált VGA-val (3év gari, <20k?). Melyik chipset, típus?
    - AMD proc (Sempron gondolom elég, 3év gari, dobozos). Elég lesz? Melyik típus? Ezek 1 vagy 2 magosak?
    - DDR3 ram (1-2gb)
    - FSP 300, vagy hasonló kaliberű táp

    Felmerült bennem az AMD Brazos platform is, de szerintem árban hasonló helyen lennénk, teljesítményben is talán, fogyasztáson tudnék nyerni, viszont vesztek a bővíthetőségen. Nem tudom, érdemes lenne-e megfontolni. Szerintetek?

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

  • konzolostóni

    csendes tag

    válasz #65675776 #1 üzenetére

    Sziasztok!

    Nagy döntés előtt állok!

    Nem tudom, hogy konzolt vegyek-e vagy a meglévő PC-met újítsam fel.

    Jelenlegi configom:

    P4 2.80 GHz, 512MB DDR RAM, Geforce MX 440 64MB VGA. Ezen a configon a Carbon már nem fut el...

    Felújítási terveim: vennék a gépbe egy új videókártyát (Sapphire Radeon HD4650 AGP) 22.000 Ft-ért, Value Kit [2*1GB ] DDR memóriát 16.000 Ft-ért, így 38.000 Ft-ból egy viszonylag jó gépem lenne és maradna még pénzem is.

    Szerintetek megéri ez a felújítás? Az új configgal milyen játékok fognak (akadás mentesen) futni a gépen?

    [ Szerkesztve ]

  • h1n1_900

    senior tag

    válasz #65675776 #1 üzenetére

    Sziasztok!

    1. Mire fogod használni a gépet?
    Minden.Internet,Játék,Zene,Film

    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel most?
    Egy Benq G2222HDL monitor és Logitech X530 Bill+Egér

    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Ami a gépházon belül van

    4. Mennyi a kereted rá?
    150 nagyon max 180.000Ft

    5. Mekkora a monitorod natív felbontása? Milyen felbontáson játszol?

    1920*1080-ban!

    A halkság is lényeges. Mostani gépemben 2db venti van. A procihűtőn ami gyári 1400-ra leszabályozva pörög illetve a tápban ami elég noname de nulla hangja van.

    Segítségeket előre is köszönöm :R :R

    [ Szerkesztve ]

    Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

Aktív témák