Hirdetés

Aktív témák

  • rpiika88

    csendes tag

    válasz #65675776 #1 üzenetére

    Sziasztok,

    Nem igazan szoktam forumot hasznalni, remelem jo helyre irok...

    Szal a helyzet az h uj gepet szeretnek venni, gamer konfigot. Sajna nem kovettem a hardveres hireket mostanaban, ill. nem is vagyok a tema nagy szakertoje, ezert szeretnek kerni tanacsot toletek.

    AMD - Intel, Ati - Nvidia, nincs kikotesem, egyiktol sem zarkozom el, eddig intel - nividia procim / kartyam volt, meg voltam elegedve veluk, de amint mondtam nem ragaszkodom egyikhez sem.

    A regi alkatreszekrol annyit, h ugy ahogy van megvalok a regi konfiguraciomtol, tehat mindenbol uj kellene.

    Az ar.: kb. 200-250e Ft. a max, de persze minnel olcsobb annal jobb... :)

    Ezen kivul kint elek UK.ban ugyh Ebayrol v mas oldalrol free kiszallitassal talan van lehetosegem
    olcsobban beszerezni 1-2 dolgot.

    amihez kernek ajanlast:

    alaplap, proci, ram, videokartya, tap, esetleg hutes, HDD

    oszinten megmondom nem sok jatekkal jatszom, szinte csak Blizzard jatekokkal, amire szeretnem most a konfigot osszerakni az a SC2 ill. majd a Diablo III, de nyilvan ha mar veszek gepet olyat szeretnek ami a kozeljovoben kiadott jatekoknal nem fog teljesen cserbenhagyni.

    Az arat iranyarkent adtam meg, ezert ha ugy gondoljatok kevesebbol ki lehet hozni 1 ilyen konfigot akkor kerlek irjatok le az ajanlasotokat, es igy tobb maradna "felesleges" periferiakra mint hangfal, fules stb... :)

    Valaszokat varom elore is koszi.

    ui.: elnezest az ekezet es a helyesirasi hibak miatt, kicsit elszoktam attol h magyarul irogassak :P

Aktív témák