Hirdetés

Aktív témák

  • Crias

    senior tag

    Sziasztok!

    Már decemberben kértem hogy segítsetek összeállítani egy gépet, de vártam még a megvételével szerencsére :)
    Így hogy jött az intel új architekturája letettem az amd-s gépről
    Szóval egy 2500-as procit néztem ki (mindenhol azt írják hogy az a tuti, bár nézegettem a kisebbeket is) 1TB-os vinyo nagyjából ezek a biztos pontok (bár kinéztem egy CM 430-as házat de azt nem igen lehet kapni sajna)...
    Ami fontos lenne az a gép halk működése de ami ennél is fontosabb a megbízhatósága azon nem szeretnék spórolni 3-4 évet jó lenne ha kibírna.

    Még gondolkoztam azon is hogy veszek egy külön kisebb merevlemezt a rendszernek és egy nagyobbat adattárolásra, de olvasgattam az SSD-k ről és erről is szeretnék egy kicsit informálódni itt.

    Jelenlegi monitorommal 1024 x 768 játszom (már ha játszok) de elvileg bírna a monitor többet is csak a jelenlegi konfig ( szintén 4-5 éves) nem bír többet de majd tervezek full HD-s monitort venni szóval jó lenne ha lenne potenciál erre is...
    Ha úgy gondoljátok hogy az SSD az jó ötlet lenne akkor olyan megoldás is jó lenne ha valami bikább alaplapot tudnátok ajánlani amin van normálisabb VGA integrálva és akkor a VGA kártyát majd megveszem később ha lesz rá keret

    Előre is köszi a segítséget

    Jah kb 150k lenne most rá, de ha valamit úgy ítéltek meg hogy jobb lenne és nem sokkal drágább az még belefér

    Crias

Aktív témák