Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz amol #61659 üzenetére

    Tehat:

    ASROCK Fatal1ty H97 Killer : negativ tapasztalatom volt az Asrock-al mert tuningban nem volt rendben, nem vette vissza a processzor orajelet es feszt sehogysem. Neha rendben volt es neha nem.
    A ventivezerlese volt az amiert eladtam. Sokszor porogtek a ventik majdnem maxon amikor 35 fokos volt a processzor, amikor meg 70 volt akkor alig forogtak. Az UEFI-je eleg fejletlen volt. De ez mind a Z77-el volt, azota lehet valtozott.
    A lapnak amit irtal eleg jo a nyak-ja, vagyis jol fel van szerelve, jo hutes van rajta.

    GIGABYTE GA-H97-Gaming 3: nekem volt Z87-es (UD-4H) lapom toluk es tobb tuccat olcso mATX -es alaplapok. Nem volt bajom vele, szivtam 1-2 hetet amig rajottem par dologra az UEFI-ben, de onanntol minden rendben volt. Ventivezerlese turheto, hang az picit gyenge volt de ott volt az asus xonar es azzal hasznaltam.
    Az UEFI eleg jo, mar raferne egy kis optimizalas, de nagyjabol az elfogadhato es hasznalhato kategortiaba sorolnam. Tuning szempontjabol is rendben volt.
    A lapnak amit irtal nem tetszik a VRM es a chipset hutoje, eleg gyenge, de mivel nem tuning lap lehet hogy rendben lesz.

    MSI H97 GAMING 3 : sokat gondolkoztam hogy MSI legyen vagy Asus. Nem bantam meg hogy a MSI-t valasztottam. Az UEFI-je az szerintem majdnem tokeletes, egyszeruen pont az amit szeretnek egy UEFI-tol. Jol atlathato, rendesen megvan irva, letisztult es konnyu megtanulni. A ventivezerlese nekem jobbnak tunik mint ami a Rampage IV Extreme-nek volt, meg az V-os Formula-nak.
    A lapnak egesz jo a NYAK-ja, kozepesen fel van szerelve, jo a VRM es chipset hutese. Ventivezerlese es UEFI-je kimagaslo.

    @csiga: igen ugy kellett volna csinalnia. Nem mindig volt vele baj, csak neha rajott az "otperces" aztan ujrainditas utan rendesen mukodott. De en inkabb kulso ventivezerlore biztam utana....most meg a ventivezerlo(k) szepen a dobozukban pihennek a szekrenyben.

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Új hozzászólás Aktív témák